Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree11Likes

Thread: ΣΕΖΟΝ 131

  1. #1
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023

    ΣΕΖΟΝ 131

    Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά . Μπήκαμε και επισήμως στη νέα σεζόν . Το Top eleven γιορτάζει τα δέκατα γενέθλιά του


    Για να δούμε και την ομάδα σας ! Πείτε λίγα λόγια για αυτήν . Οι παρακάτω ερωτήσεις θα σας βοηθήσουν . Μπορείτε να μας ενημερώνετε για την πορεία της ομάδας σας κάνοντας ποστ .

    -Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?

    -Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?

    -Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ? Σε ποιά κατηγορία παίζει ?

    -Ποιο είναι το μπάτζετ σας αυτήν την σεζόν ?

    - Ποιο είναι το επίπεδο προπόνησης σας?

    -Τι θα θέλατε να δείτε στο παιχνίδι λιγότερο και τι περισσότερο ?


    Στο τέλος της σεζόν , θα υπάρξει ένας νικητής ο οποίος θα μπορεί να διαλέξει ένα έμβλημα/φανέλα της επιλογής του από το club store (μέχρι 30τ) και θα του την στείλω (με την προϋπόθεση ότι έχει λογαριασμό φβ συνδεδεμένο ) . Συμμετέχετε κάνοντας ποστ για την ομάδα σας !

    Συμμετοχές

    cmasaoutis
    broker
    ltrustos
    spyros2001
    kotsiridiFC
    Last edited by milpol; 05-03-2020 at 03:03 PM.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    Καλησπέρα σε όλους και Χρόνια Πολλά . Μπήκαμε και επισήμως στη νέα σεζόν . Το Top eleven γιορτάζει τα δέκατα γενέθλιά του


    Για να δούμε και την ομάδα σας ! Πείτε λίγα λόγια για αυτήν . Οι παρακάτω ερωτήσεις θα σας βοηθήσουν . Μπορείτε να μας ενημερώνετε για την πορεία της ομάδας σας κάνοντας ποστ .

    -Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?

    -Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?

    -Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ? Σε ποιά κατηγορία παίζει ?

    -Ποιο είναι το μπάτζετ σας αυτήν την σεζόν ?

    - Ποιο είναι το επίπεδο προπόνησης σας?

    -Τι θα θέλατε να δείτε στο παιχνίδι λιγότερο και τι περισσότερο ?


    Στο τέλος της σεζόν , θα υπάρξει ένας νικητής ο οποίος θα μπορεί να διαλέξει ένα έμβλημα/φανέλα της επιλογής του από το club store (μέχρι 30τ) και θα του την στείλω (με την προϋπόθεση ότι έχει λογαριασμό φβ συνδεδεμένο ) . Συμμετέχετε κάνοντας ποστ για την ομάδα σας !

    Συμμετοχές

    -
    - η ομάδα μου είναι η MOTLEY CRUE και είναι αυτό ακριβώς, ένα ετερόκλητο πλήρωμα!
    - τη προηγούμενη σεζόν που ήταν και η πρώτη σεζόν τα πήγαμε επίτηδες χάλια για να παραμείνουμε στο επίπεδο 1 και να προετοιμαστούμε για το 2.
    - ο στόχος είναι να φτάσω την ομάδα πάνω από 110 έως 120% να μαζέψω καμμία 60 πλας τοκεν και να μπω επίπεδο 2.
    - είμαι μικρό επίπεδο για συμμετοχή σε ομοσπονδίες.
    - στην ουσία δεν έχω μπάτζετ κ ούτε θα ξοδέψω κάτι. Η ομάδα έχει απλά στόχο να προπονηθεί ώστε να φτάσει εξαστερη στην αρχή της επόμενης σεζόν έχοντας βεβαίως κατακτήσει πρωτάθλημα και κύπελλο. Chl δεν συμμετέχουμε.
    - επίπεδο προπόνησης 26.
    - είμαι παλιότερος παίκτης που άφησα το παιχνίδι το 2017. Με τα παιδιά είχαμε κάνει γερή πορεία στις ομοσπονδίες τότε με την ομάδα του φόρουμ. Εκτοτε άλλαξαν πολλά. Οψόμεθα.

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    milpol likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    6
    Καλησπέρα και καλή σεζόν σε όλους
    Η ομάδα μου είναι η Polydoros FC και είμαι στη σεζόν 8
    Την προηγούμενη σεζόν έχασα το κύπελλο και πήρα τα υπόλοιπα
    Στόχος στην νέα το κουατρο αν και δύσκολο γιατί με έχει στο κύπελλο
    και στο Chl με 9αρηδες
    Επίπεδο προπόνησης 79
    Μπατζετ 209 Μ και περιμένω πράγματα από 2 παίκτες της ακαδημίας
    Με φίλους φτιάξαμε τους OUZO ξεκινήσαμε από την αρχή και πάμε τρένο
    για ασημένια 1
    Αν το παρελθόν εγγυάται το μέλλον μάλλον καλά θα πάει
    milpol likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Mar 2020
    Posts
    14
    Καλησπέρα στην ομάδα!

    Η ομάδα μου είναι η Itrustoi FC. Παίζω στο επίπεδο 73.

    Όπως πάντα ο στόχος είναι όλες οι κούπες. Φέτος λόγω ενός δυνατού αντιπάλου από μεγαλύτερο επίπεδο, έχασα το champions league.

    Πάντα πλατίνα η ομοσπονδία, 1600 βαθμούς. Φέτος άλλαξα για προσωπικούς λόγους.

    Όσον αφορά το παιχνίδι, λιγότερα bugs και πιο άμεσα στατιστικά κατά τη διάρκεια του αγώνα.
    Επιβραβεύσεις για κάθε κατάκτηση κούπας.
    Και πολλά άλλα..

    Καλή σεζόν σε όλους!

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1

    Η ομαδα μου

    Η ομαδα μου λεγεται ΠΑΟΚ και παιζει επιπεδο 57 εδω και 3 σεζον.
    Παιζω 86 σεζον αυτο το παιχνιδι.
    Την προηγουμενη σεζον βγηκα 13ος με αποκλισμο στο Κυπελλο στην 1η φαση.
    Για την νεα σαν στοχο ειναι να ανεβω επιπεδο μπας και παρω κανα φραγκο να φτιαξω ομαδα καθως εδω και πολλες σεζον παιζω μονο με παικτες ακαδημιας και γενικα Ελληνες.
    Μονο 2 ξενους εχω. Η ομοσπονδια που συμμετεχω παρεμεινε στην Χρυση 3 κατηγορια. Μπηκα τυχαια σε αυτην διοτι δεν ειχα ομοσπονδια.
    Το μπατζετ ειναι 126 μυρια(δηλαδη ουτε μια μεταγραφη θα κανω παλι και πρεπει να ανανεωσω και κατι συμβολαια) και αναμενω αλλα τοσα για ακομα μια πωληση στοπερ της ακαδημιας.
    Μου λειπει ενας ακομα μεσος ωστε να συμπληρωσω 2 ενδεκαδες.
    Το επιπεδο προπονησης το εφτασα μεγιστο το 91.
    Αυτο που θα ηθελα να δω ειναι να σταματησει να ειναι pay to win παιχνιδι ή εστω να δινει καμια δωρεαν ενεση βοηθειας σε κατεστραμενες ενεργες ομαδες.
    Αυτο που θα ηθελα λιγοτερο να δω ειναι να ναι καθε παικτης προς μεταγραφη διαθεσιμος σε ολα τα επιπεδα. Παμε να παρουμε καναν παικτη και σκανε 100 ατομα ακομα και οι διαπραγματευσεις να ναι παντα διαθεσιμες.
    Για ποιον λογο να ειναι την τελευταια βδομαδα της σεζον οταν σε μια βδομαδα μπορει και να πεσει η ποιοτητα του;
    Last edited by milpol; 04-26-2020 at 10:07 PM.
    milpol likes this.

  6. #6
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    ήρθε η σειρά μου

    WolfIsOnbreak η ομάδα μου , 16 λέβελ .

    Επίπεδο προπόνησης εδώ και μήνες . Στόχος όπως πάντα το τρέμπλ

    Όσον αφορά τις ομοσπονδίες , δέχθηκα μια πρόταση για να παίξω πλατινένια ανάμεσα σε πολύ καλούς Έλληνες . Παραμείναμε στην πλατινένια .

    Προσπαθώ να βρω 18χρονους ώστε να ανανεώσω την ομάδα μου μιας και όπως θα δείτε παρακάτω , γεμίσαμε παππούδια .Την προηγούμενη σεζόν , τα πήρα όλα εκτός από το κύπελλο . Αποκλείστηκα στην φάση των 32 . Υποτίμησα τον αντίπαλο . Τουλάχιστον , ο αντίπαλός μου το πήρε στο τέλος . Μειώνει το βάρος της αποτυχίας

    Attachment 133185

    Attachment 133186

    Attachment 133187

    Attachment 133188
    Ichigos Kurosakis likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  7. #7
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Quote Originally Posted by cmasaoutis View Post
    - η ομάδα μου είναι η MOTLEY CRUE και είναι αυτό ακριβώς, ένα ετερόκλητο πλήρωμα!
    - τη προηγούμενη σεζόν που ήταν και η πρώτη σεζόν τα πήγαμε επίτηδες χάλια για να παραμείνουμε στο επίπεδο 1 και να προετοιμαστούμε για το 2.
    - ο στόχος είναι να φτάσω την ομάδα πάνω από 110 έως 120% να μαζέψω καμμία 60 πλας τοκεν και να μπω επίπεδο 2.
    - είμαι μικρό επίπεδο για συμμετοχή σε ομοσπονδίες.
    - στην ουσία δεν έχω μπάτζετ κ ούτε θα ξοδέψω κάτι. Η ομάδα έχει απλά στόχο να προπονηθεί ώστε να φτάσει εξαστερη στην αρχή της επόμενης σεζόν έχοντας βεβαίως κατακτήσει πρωτάθλημα και κύπελλο. Chl δεν συμμετέχουμε.
    - επίπεδο προπόνησης 26.
    - είμαι παλιότερος παίκτης που άφησα το παιχνίδι το 2017. Με τα παιδιά είχαμε κάνει γερή πορεία στις ομοσπονδίες τότε με την ομάδα του φόρουμ. Εκτοτε άλλαξαν πολλά. Οψόμεθα.

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Δεν έχει νόημα να κάνεις ομάδα 110-120% γιατί θα σε βάζει σε αντιπάλους +1 επίπεδο ή κάτι τάνκερ επίσης που μένουν σεζόν και πάνε για το κύπελλο μόνο.
    Πρέπει να κατεβάζεις ποιότητα
    (δες εδώ https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...op-eleven.html)
    Κράτα 6-7 παίκτες με 120% ποιότητα και πούλα τους άλλους στο τέλος της σεζόν.

    Επίσης και επίπεδο 1 να είσαι, μπορείς να παίξεις σε ομοσπονδία αρκεί να βρεις έναν, τον κάνεις φίλο και σε προσκαλεί αυτός να μπεις στο γκρουπ του.

  8. #8
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Quote Originally Posted by Spyros2001 View Post
    Η ομαδα μου λεγεται ΠΑΟΚ και παιζει επιπεδο 57 εδω και 3 σεζον.
    Παιζω 86 σεζον αυτο το παιχνιδι.
    Την προηγουμενη σεζον βγηκα 13ος με αποκλισμο στο Κυπελλο στην 1η φαση.
    Για την νεα σαν στοχο ειναι να ανεβω επιπεδο μπας και παρω κανα φραγκο να φτιαξω ομαδα καθως εδω και πολλες σεζον παιζω μονο με παικτες ακαδημιας και γενικα Ελληνες.
    Μονο 2 ξενους εχω. Η ομοσπονδια που συμμετεχω παρεμεινε στην Χρυση 3 κατηγορια. Μπηκα τυχαια σε αυτην διοτι δεν ειχα ομοσπονδια.
    Το μπατζετ ειναι 126 μυρια(δηλαδη ουτε μια μεταγραφη θα κανω παλι και πρεπει να ανανεωσω και κατι συμβολαια) και αναμενω αλλα τοσα για ακομα μια πωληση στοπερ της ακαδημιας.
    Μου λειπει ενας ακομα μεσος ωστε να συμπληρωσω 2 ενδεκαδες.
    Το επιπεδο προπονησης το εφτασα μεγιστο το 91.
    Αυτο που θα ηθελα να δω ειναι να σταματησει να ειναι pay to win παιχνιδι ή εστω να δινει καμια δωρεαν ενεση βοηθειας σε κατεστραμενες ενεργες ομαδες.
    Αυτο που θα ηθελα λιγοτερο να δω ειναι να ναι καθε παικτης προς μεταγραφη διαθεσιμος σε ολα τα επιπεδα. Παμε να παρουμε καναν παικτη και σκανε 100 ατομα ακομα και οι διαπραγματευσεις να ναι παντα διαθεσιμες.
    Για ποιον λογο να ειναι την τελευταια βδομαδα της σεζον οταν σε μια βδομαδα μπορει και να πεσει η ποιοτητα του;
    μου κάνει εντύπωση πως δεν έχεις λεφτά.
    Οι ομάδες μετά το επίπεδο 16-17 που ολοκληρώνουν το γήπεδο, δεν έχουν θέμα οικονομικό.
    Δες τα εισητήρια σου και μην δίνεις μπόνους νίκης.

    Επίσης και ένας 18άρης τελευταία εβδομάδα της σεζόν, μπορεί να βγει πιο φθηνός έστω κι αν χάσει 1 αστέρι σε λίγες μέρες
    Μπορείς να τον πάρεις με 12-14 τόκεν στις διαπραγματεύσεις.

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    Δεν έχει νόημα να κάνεις ομάδα 110-120% γιατί θα σε βάζει σε αντιπάλους +1 επίπεδο ή κάτι τάνκερ επίσης που μένουν σεζόν και πάνε για το κύπελλο μόνο.
    Πρέπει να κατεβάζεις ποιότητα
    (δες εδώ https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...op-eleven.html)
    Κράτα 6-7 παίκτες με 120% ποιότητα και πούλα τους άλλους στο τέλος της σεζόν.

    Επίσης και επίπεδο 1 να είσαι, μπορείς να παίξεις σε ομοσπονδία αρκεί να βρεις έναν, τον κάνεις φίλο και σε προσκαλεί αυτός να μπεις στο γκρουπ του.
    Ναι φίλε μου έχεις δίκιο. Δεν κατέβασα επίπεδο τη σεζόν τη προηγούμενη γιατί παρέμεινα λεβελ 1 κ δε θα μπορούσα να είμαι με πολύ δυνατούς εκτός αν ήμουν άτυχος. Όντως κληρώθηκε με ομάδες 50 τοις εκατό περίπου παρατημενες. Το ίδιο και κύπελλο. Πάλι με αδύναμες. Οπότε θα πάρω μάλλον πρωτάθλημα κ κύπελλο. Την επόμενη σεζόν ια κάνω αυτό που λες. Θα κατεβάσω ποιότητα.
    Όσο για τις ομοσπονδίες θέλω να φτιάξω μια καλή ομάδα με παίκτες με ειδικότητες κλπ να παίξω σε σοβαρή ομοσπονδία. Δε βιάζομαι.

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    nikolgiorgos likes this.

  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Η αλήθεια είναι ότι αν παραμένεις σεζόν, δεν αξίζει να παίζεις ομοσπονδίες γιατί δεν παίρνεις τα 50-100 τόκεν.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 2 12 LastLast