Results 1 to 7 of 7
Like Tree1Likes
  • 1 Post By AEK21r

Thread: Top eleven

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    2

    Top eleven

    Καλησπερα.Μονο εγω πιστευω οτι το παιχνιδι πρεπει αν γινει πιο ρεαλιστικο?Πιο πολλες φασεις,καλυτερη προπονηση.Εξαλου το ειδος της προπονησης που κανεις δεν παιζει και ιδιαιτερο λογο.Προσωπικα εχω ομαδα με 93%.Σε καθε παιχνιδι τα bonus της προπονησης ειναι 10%(ολα).Παρολαυτα,ενω κ ο αντιπαλος μανατζερ δεν μπανει καν να δει το παιχνιδι,εχω αρνητικα αποτελεσματα...Ας πουμε στα ημιτελικα του κυπελλου κερδιζα 1-0(σκορ προκρισης)και στο 89 απο κορνερ το εκανε 1-1.Κορνερ που εκτελεστηκε απο τον τερματοφυλακα (γελαω).Επιπλεον ξερουμε ΚΑΘΕ φαση.ξερουμε ποτε θα μπει γκολ,ποτε θα χασει η ομαδα την μπαλα κλπ..Πρεπει να βελτιωσουν πολλα πραγματα.και φυσικα να εχουνε προβαδισμα οσοι μανατζερ ασχολουνται με το παιχνιδι..αλλιως ειναι χασιμο χρονου και οι προπονησεις και οι μεταγραφες και γενικα οσες ωρες περνας στο παιχνιδι..
    Ichigos Kurosakis likes this.

  2. #2
    Newbie Ichigos Kurosakis's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    44
    Η αλήθεια είναι οτι χρειάζεται οπτικές αλλά κ δομικές αλλαγές κατα καιρούς έχουν ζητηθεί αρκετά πράγματα απο τους moderators

  3. #3
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Χρειάζεται αρκετές αλλαγές το παιχνίδι. Πάει καιρός από τότε που είχαμε μία μεγάλη και καλή ενημέρωση.

    Πιστεύω πως όλοι περιμένουμε την έκδοση του 2021
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Larnaca, Cyprus, Cyprus
    Posts
    17
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    Χρειάζεται αρκετές αλλαγές το παιχνίδι. Πάει καιρός από τότε που είχαμε μία μεγάλη και καλή ενημέρωση.

    Πιστεύω πως όλοι περιμένουμε την έκδοση του 2021
    Το παιχνιδι ειναι νεκρο απο τον καιρο που εβαλαν περιορισμους στις διαπραγματευσεις . Δεν υπαρχει πλεον λογος να ασχολειτε καποιος σοβαρα με αυτη την εφαρμογη . Προσωπικα εγω το μονο που κανω πλεον εινα να μαζευω Τοκενς και πρασινα βαλιτσακια τα οποια θα χρησιμοποιησω μονο οταν δω οτι εγιναν αλλαγες που θα κανουν το παιχνιδι πιο δικαιο στις κληρωσεις (πρωταθληματος , κυπελλου , τσιαμπιονς , ομοσπονδιες ) . Επισης πρεπει να βρεθει μια λυση με τους τανκερς . Ειναι πολυ εκνευριστικο να συναντας τετοιες ομαδες .

  5. #5
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Όχι μόνο στις διαπραγματεύσεις αλλά και στις δημοπρασίες τα έκαναν σκατά.
    Τελευταίες μέρες της σεζόν και χτυπιούνται σαν χταπόδια για μέτριους παίκτες που έπαιρνες για 2-3 τόκεν.

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Μην στηριζεστε στα γραφικά του παιχνιδιού. Δεν καθορίζουν το παιχνίδι ουτε σημαινουν κατι για την εξέλιξη του ματς. Ειναι κονσέρβες. Εγώ παίζω το παιχνίδι μονο με commentary .
    Είχα να παίξω το παιχνίδιαπό το 2017.
    Όταν επανήλθα στο Α lockdown είδα αλλαγές αλλα σα να μου φάνηκε ότι δε παίζουν ρόλο τόσο οι τακτικές πάρα η ωμή ποιότητα.
    Εγώ προσωπικά κάνω κάπου είδους ψευτοτανκινγκ Όχι πολύ βαρύ. Ξεκινάω σεζον με 100% φτάνω στο τελος της με 125% περίπου έχοντας ξοδέψει όλα τα βαλιτσάκι. Πουλαω 3 παικτες πέφτω στο 95 % κ με τη νέα σεζόν ξεκινάω στο 75% και σε 2-3 μέρες με αγορές εχω φτάσει 100% και συνεχίζω ακάθεκτος. Μιλάμε για παικτες
    18-19 χρονών. Για πάνω από 20 χρονών δε δίνω φράγκο. Ποσω μάλλον δε κρατάω παικτες απο ακαδημίες γιατί κάνω τανκινγκ. Οπότε ξοδεύω ελάχιστα τοκεν τη σεζόν. Κ με μια καλη ομοσπονδια τσιμπάω ένα 30αρι η 50αρι τοκεν κ παω όρθιος. Αν ξέρεις το παιχνίδι να το παιζεις δεν είναι πολύ δυσκολο.

    Στάλθηκε από το SM-J530F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    Όχι μόνο στις διαπραγματεύσεις αλλά και στις δημοπρασίες τα έκαναν σκατά.
    Τελευταίες μέρες της σεζόν και χτυπιούνται σαν χταπόδια για μέτριους παίκτες που έπαιρνες για 2-3 τόκεν.
    Πωπω ναι, και κάτι εκδηλώσεις τύπου "τοκεν πίσω " ή τίποτα "πάρε παίκτες πάνω από Χ%"

    Παίκτη δεν παίρνεις εκτός και αν έχεις μεγάλη καβάτζα.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.