Results 1 to 2 of 2

Thread: Ερώτηση

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Feb 2021
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2

    Ερώτηση

    Είμαι πολύ νέος στο Top Eleven και είναι σίγουρο πως πολλά πράγματα δε τα γνωρίζω (διαβάζοντας κι όλες τις αναρτήσεις εδώ στο forum κατάλαβα πόσο άσχετος είμαι). Τέλος πάντων, έχω μια ερώτηση, που μπορεί να είναι και ηλίθια: είμαι στο 4ο επίπεδο, επειδή (από ότι κατάλαβα, πήγα πολύ καλά στην προηγούμενη περίοδο) έχω τοποθετηθεί σε ένα Πρωτάθλημα με πολύ γερούς παίκτες (οι περισσότεροι δεν παίζονται!!!) και υπάρχουν και 5-6 Βιετναμέζοι που έχουν πολύ χαμηλή αξία (γύρω στο 50 με 60%). Βλέποντας όμως τις ομάδες τους παρατήρησα ότι έχουν πολύ δυνατούς παίκτες, πιο δυνατούς από όλους τους υπόλοιπους απλά δεν τους βάζουν να παίξουν !!! Επίσης δεν χρησιμοποιούν καμία διάταξη αλλά βάζουν όλους τους παίκτες σε μια σειρά, από το ένα τέρμα στο άλλο και, μάλιστα, έχουν και τρεις τερματοφύλακες μέσα !!!!! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι το κάνουν από ασχετοσύνη, υπάρχει κάποια σκοπιμότητα σε αυτό ?

  2. #2
    Newbie Ichigos Kurosakis's Avatar
    Join Date
    Feb 2020
    Posts
    44
    Το λεγόμενο τανκινκγ δλδ πρσπαθούν επίτηδες να τερματίσουν 8η κ κάτω στο πρωτάθλημα με σκοπό να μην ανέβουν επίπεδο και να πέσει -20% το γενικό ποσοστό της ομάδας και των παιχτών τους .