Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By milpol

Thread: Κρυφός Κυνηγός. Αξίζει?

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136

    Κρυφός Κυνηγός. Αξίζει?

    φίλοι μου αναρωτιέμαι αν ο κρυφός κυνηγός αξίζει και αν ναι σε ποια θέση καλύτερα. Ανά κάποιες σεζόν έχω αγοράσει κυνηγούς και πιο πολύ σε θέση amc. για να λέω την αλήθεια βγήκαν καλοί αλλά δεν ξέρω αν ευθύνεται στην ειδικότητά του. επίσης μιας και το ανέφερα, σχεδόν σε κάθε σεζόν ο amc παίζει πολύ καλά. έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει με 2 amc? θα παίζουν και οι δυο εξίσου καλά? Ξέρω ότι οι απαντήσεις είναι σχετικές αλλά θα ήθελα να ακούσω την άποψή σας. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

  2. #2
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Για εμενα κρυφός κυνηγός χρειάζεται σίγουρα (τουλάχιστον έναν ).για μενα στις θεσεις aml amr AMC. Η ικανότητα του ειναι να βαράει σουτ απο μακρια(καπως ετσι δηλαδή)

    Tiger FC level 1
    Alex13 likes this.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι σωστά.
    Αλλά για μένα δεν πολυαξίζει.
    Γιατί ?
    1) Είναι επιβεβαιωμένο από τη νορντέους, ότι η ειδική λειτουργεί, όταν την βλέπουμε στο live.
    Δηλ. αν δούμε να ανάβει το λαμπάκι του κρυφού κυνηγού, τότε έχει ενεργοποιηθεί.
    Αν κάνει κάποια πετυχημένα μακρινά σουτ, είναι επειδή παίζει σε αυτή τη θέση , όχι ότι λειτούργησε (κρυφά) η ειδική.
    Και αυτή η ειδική, παρόλο που είναι εντυπωσιακή, ανάβει σπάνια στα παιχνίδια.
    2) Οι AML-C-R λόγω της φύσης του παιχνιδιού, θα κάνουν μακρινά σουτ ούτως ή άλλως.
    Καλύτερα επένδυσε σε ικανότητες.
    Αν έχεις βέβαια 2-3 Κ' πράσινα, χώσε.

    3) Δεν έχω παίξει ποτέ με 2 AMC, αλλα΄γενικά όπως έχει γίνει το παιχνίδι τώρα, με χαμηλά ή αμφίροπα αποτελέσματα, θα παίζουν κάποιοι, όχι όλοι.
    Δηλ. λέμε, αν έχεις 3 ST, θα παίξεις καλά ο ένας στον αγώνα.
    Αν έχεις AML-AMC-AMR θα παίξει ο ένας ή οι δύο, όχι και οι 3.
    Οπότε αν παίζεις με 2 AMC, θα παίζει καλά ο ένας.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Ωραία! Ευχαριστω! Καποια στιγμή θα ανοίξω ένα θέμα για τις προπονήσεις αλλά θέλω να είναι πιο συνοπτικό από τα υπόλοιπα γιατί πλέον για να βρεις μια απάντηση πρέπει να ψάχνεις σε 50 σελίδες. Οπότε θα τα ξαναπούμε σύντομα!

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ok ...
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html