Results 1 to 5 of 5
Like Tree5Likes
  • 4 Post By dragonomicon
  • 1 Post By Mixalis Xerts

Thread: Ομοσπονδία Gods of Olympus

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    Ομοσπονδία Gods of Olympus

    Μετά από μια πετυχημένη πορεία κάνοντας πλατινένεια μια ομοσπονδία λόγω διαφορετικών πεποιθήσεων αποχωρήσαμε και ιδρύσαμε μια καινούργια ομοσπονδία. Αυτή τη στιγμή είμαστε 4 άτομα γνώστες του παιχνιδιού και ενεργότατα μέλη, ψάχνουμε άλλα 2 μέλη ενεργά, γνώστες του παιχνιδιού να έχουν messenger η facebook για επικοινωνία, τακτικοί στο παιχνίδι τους και να έχουν όρεξη για τίτλους. Αν κάποιος έχει αυτά τα στοιχεία είναι καλοδεχούμενος. Βασική προυπόθεση να είναι επικοινωνιακός τυπος. Οποιος νομίζει οτι μπορεί ας γράψει απο κάτω το facebook του να τον καλέσω αν δεν τον έχω ήδη.

  2. #2
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Μετά απο 2 σεζόν ίδρυσης η Θεοί του Ολύμπου έχουν σπάσει τα κοντέρ στις ομοσπονδίες. 3 συνεχόμενες πρωτιές σα Ομοσπονδία του μήνα, εκπλητικό goal average, αήττητοι για 8 συνεχόμενα κύπελλα, με 16 κερδισμένες μονομαχίες χωρίς ήττα και έπεται συνέχεια επι χόρτου. Πάμε για το απόλυτο 12 στα 12 αυτό το μήνα και τα μυαλά στα κάγκελα.
    Ομοσπονδία Gods of Olympus-screenshot_118.jpgΟμοσπονδία Gods of Olympus-screenshot_119.jpgΟμοσπονδία Gods of Olympus-screenshot_120.jpg

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    52
    Αμα ψαχνετε ακομη καποιο μελος ενδιαφερομαι (16 επιπεδο)

  4. #4
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Κύριοι καλησπέρα σας, λόγω φόρτου εργασίας απέχω απο το φόρουμ αλλά δεν σημαίνει οτι σας ξέχασα κ ολας. Σας παρουσιάζω λοιπόν τους Θεούς που έγιναν Πλατινένιοι κατακτώντας σερί όλες τις κατηγορίες χωρίς να κολλήσουν πουθενά. Στόχος μας τώρα είναι η παραμονή και το σκαρφάλωμα στις top elite Ομοσπονδίες του παιχνιδιού. Τα χαιρετίσματά μου στους φίλους του Top Eleven παλιούς και νέους. Ελπίζω σύντομα να είμαι σε θέση να ξαναγράψω.
    Ομοσπονδία Gods of Olympus-screenshot_172.jpgΟμοσπονδία Gods of Olympus-screenshot_173.jpg

  5. #5
    Rookie Mixalis Xerts's Avatar
    Join Date
    Jan 2017
    Location
    Greece
    Posts
    126
    Quote Originally Posted by dragonomicon View Post
    Κύριοι καλησπέρα σας, λόγω φόρτου εργασίας απέχω απο το φόρουμ αλλά δεν σημαίνει οτι σας ξέχασα κ ολας. Σας παρουσιάζω λοιπόν τους Θεούς που έγιναν Πλατινένιοι κατακτώντας σερί όλες τις κατηγορίες χωρίς να κολλήσουν πουθενά. Στόχος μας τώρα είναι η παραμονή και το σκαρφάλωμα στις top elite Ομοσπονδίες του παιχνιδιού. Τα χαιρετίσματά μου στους φίλους του Top Eleven παλιούς και νέους. Ελπίζω σύντομα να είμαι σε θέση να ξαναγράψω.
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_172.jpg 
Views:	22 
Size:	69.5 KB 
ID:	90371Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_173.jpg 
Views:	22 
Size:	80.1 KB 
ID:	90372
    Συγχαρητήρια παιδιά για την φοβερή πρόκριση σας και εμείς τώρα είμαστε χρυσή 1 φτάνουμε και εμείς πλατινένια
    dragonomicon likes this.
    <<<<<<P.A.O.K. FC 2013-2017>>>>>>
    [I]TARGET: MAKING 6+ OF PLAYERS [/I] [U]My association Top11 Friends