Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 39
Like Tree16Likes

Thread: Μέλη για τις Ομοσπονδίες

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Μέλη για τις Ομοσπονδίες

    Εδώ αν θέλετε, βάλτε την ομοσπονδία σας αν ψάχνετε για νέα μέλη ή να βρείτε κάποια ομοσπονδία

    Εδώ ένας φίλος πόσταρε στο Αγγλικό φόρουμ - μάλλον δεν θα είδε και το Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/associati...tml#post411075
    Vangelis Diavolis likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    3
    Γειά χαρά σε όλους! Παίζω t11 για πέντε χρόνια και σήμερα ασχοληθηκα μετά απο καιρό με το φόρουμ και σας βρήκα. Η ομοσπονδία μας με 4 έλληνες + 1 ξένο θέλει 6ο παίκτη που να ειναι δραστήριος, και θα προτιμούσαμε έλληνα!

    Θα μας βρείτε με το όνομα: Paranga League έχουμε πάει αρκετά καλά και μαζεύουμε σταθερα tokens και packs. είμαστε στη Αργυρή 3 με 491π και κατατάξεις 4/3/2/2 (1η/2η/3η/4η θέση).
    Nick Lizas and nikolgiorgos like this.

  3. #3
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Καλησπέρα σας , η ομοσπονδία μου ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ χαλκινη 1 , 304 ποντους απο 6 μελη τελικα εχει 2 μελη . 1 πρωτη θεση - 3 δευτερες-3τριτες και 1 τεταρτη . Οποτε κεφτομαι να την αφησω . Ψαχνω μια ομοσπονδια ενεργη και με ελληνες . Εψαξα τους ΑΕΤΟΥΣ , top eleven dragons , paranga league αλλα όλες γεμάτες . Εχετ να προτείνεται μια ομοσπονδία ? Θα βρείτε την ομάδα μου στην ομοσπονδια ως αρχηγος . MILTOS FC

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    13
    Καλησπέρα, ή ομοσπονδία μας Los Ampaleiros. Ψάχνουμε 6 παίκτη, ο οποίος να είναι ενεργός αρκετά. Οι υπόλοιποι 5 είμαστε φιλοι/συνάδελφοι/συγγενεις μεταξύ μας. Πάμε πολύ καλά, αν και είναι ή πρώτη μας σεζόν σαν ομοσπονδία έχουμε 3 πρώτες θέσεις και 1 τρίτη, είμαστε τρίτοι στον κατάταξη. Οπότε αν επιθυμείς να μπεις ή οποιοσδήποτε άλλος θέλει ας επικοινωνήσει μαζί μου

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Kαλησπέρα. Ψάχνω για (άμεσα) για 2 μέλη. Η ομοσπονδία λέγεται HELLAS, χρυσή κατηγορία 3 με 1013 πόντους. Και πάμε για άνοδο. Εγώ είμαι 25lv με 106%. Ψάχνω για ανάλογη δυναμικότητα ή κ πιο μεγάλο.. Στη βαθμολογία ομάδας είμαι πρώτος, Τασος σαν υπαρχηγός. Είμαι σε server 192 αν παίζει ρόλο.
    Σε 1 μέρα έχουμε αγώνες, και πάμε για να κερδίσουμε 30 τόκεν!
    nikolgiorgos likes this.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Τελικά η ομοσπονδία θα ψάξει και για άλλον ένα μέλος. Τους παράτησα και έφυγα.
    Ο μόνος που πάλευα ήμουν, έπαιζα όλα τα ματς, έδινα μπόνους κλπ και ο αρχηγός με υποβίβασε κι όλας γιατί άλλαξα έναν άμπαλο που είχαμε.

  7. #7
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Quote Originally Posted by trojan View Post
    Τελικά η ομοσπονδία θα ψάξει και για άλλον ένα μέλος. Τους παράτησα και έφυγα.
    Ο μόνος που πάλευα ήμουν, έπαιζα όλα τα ματς, έδινα μπόνους κλπ και ο αρχηγός με υποβίβασε κι όλας γιατί άλλαξα έναν άμπαλο που είχαμε.
    Καλύτερα. Απ ότι κατάλαβα δεν ήταν και πολύ οργανωμένη αυτή η ομοσπονδία.. Βρες μια αξιόλογη με ενεργούς να παίρνεις κανένα τίτλο και τα τόκεν στο τέλος της σεζόν.
    trojan likes this.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Ε ναι. Δεν πήγαινε άλλο. Το ποτήρι ξεχείλισε και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Τσάμπα χαλιόμουν με δα φτους.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    1
    Μέλη για τις Ομοσπονδίες-untitled.png


    Α.Ε.Κ. Gold Division 3 (872 points)
    3 seats available

    καναμε ξεσκαρταρισμα και ψαχνουμε νεο αιμα
    ενεργους μονο

    ο τιτλος με Ελληνικους χαρακτηρες
    Last edited by troy-hu; 12-20-2016 at 01:24 PM.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    4
    καλησπέρα και χρόνια πολλά αρχικά σε όλους.

    είμαι στην ομοσπονδία warriors - χρυσή κατηγορία 2 με 1053 πόντους (ετικέτα ομοσπονδίας #dh9gjb )
    συνεχή άνοδος και πάμε για χρυσή κατηγορία 1 !

    ψάχνουμε 6ο παίκτη καθημερινά ενεργό (ο τελευταίος δεν έμπαινε σχεδόν ποτέ)

    οποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει μήνυμα !
    Last edited by lefwar; 12-27-2016 at 09:29 PM.

Page 1 of 4 123 ... LastLast