Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Nick Lizas

Thread: κοκκινες καρτες

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    κοκκινες καρτες

    εχω να κανω μια προταση .πολλοι απο μας παιζουμε σχεδον το παιχνιδι σε καθημερινη βαση
    υπαρχουν ομως και μερικοι μανατζερ που μπαινουν μετα απο καμια εβδομαδα ενα μηνα,και
    προτεινω το εξης οταν ο παικτης μιας ομαδος τρωει κοκκινη να μην τον κανει αλλαγη αυτοματα
    ο nordeus αλλα ο ιδιος ο μανατζερ (δηλαδη εγω που εχω την ομαδα),με αυτον τον τροπο εγω που
    μπαινω σε καθημερινη βαση να εχω πλεονεκτημα η αλλη ομαδα να τιμωρειται και να παιρνω
    το παιγνιδι στα χαρτια σε σχεση με αυτον που μπαινει οποτε γουσταρει!!!

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    οταν ο παικτης μιας ομαδος τρωει κοκκινη να μην τον κανει αλλαγη αυτοματα
    εννοείς όταν έχει παίκτη με κόκκινη δηλ. να παίζει με 10 ?
    και αν έχει 2 , να παίζει με 9 παίκτες ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    εννοείς όταν έχει παίκτη με κόκκινη δηλ. να παίζει με 10 ?
    και αν έχει 2 , να παίζει με 9 παίκτες ?
    εννοω οτι εαν εχω παικτη με κοκκινη και δεν τον αλλαξω και τον αφησω να παιξει ο Nordeous
    να αφησει το παιχνιδι να γινει και μετα τον αγωνα οποιο και να ειναι το αποτελεσμα να βγαλει
    μια ανακοινωση που θα λεει οτι χρησιμοποιησαται τιμωρημενο παικτη και κατοπιν αυτου ο αγωνας
    κατακυρωνεται υπερ της αλλης ομαδος και εαν εχω κερδισει να μου αφαιρουνται 3 βαθμοι οπως
    γινεται σε ολα τα πρωταθληματα του κοσμου, και φιλε μου Νικ χρονια πολλα για το πασχα
    nikolgiorgos likes this.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κοίτα, αυτό το θέμα με τους 3 βαθμούς όταν δεν γίνεται ο αγώνας ειναι δίκοπο μαχαίρι.
    Πάρα πολλοί παραπονιούνται ότι δεν έγινε ο αγώνας τους με μια παρατημένη ομάδα (επειδή πχ είχε τραυματισμούς), ο προηγούμενος όμως "ανταγωνιστής έπαιξε με αυτήν και κέρδισε 5-0, 10-0 και τώρα έχει πλεονέκτημα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html