Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13
Like Tree3Likes

Thread: Διαπραγματεύσεις!

  1. #11
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    θεωρω οτι δινονται ηδη αρκετα τσαμπα τοκεν(για να μας τα παρουν πισω φυσικα) για να μας δωσουν κ αλλα.
    ναι οντως θα αναζοπυρωθει το ενδιαφερον στις διαπραγματευσεις.
    24 ωρες ειναι πολλες για να περιμενεις απαντηση απο τα δεσμευμενα σου τοκεν.ισως αν καναμε απλα μια προταση χωρις να δεσμευονται τα τοκεν.σε περιπτωση που αγορασουμε αλλον ή μειωθουν τα υπολειπομενα τοκεν μας κατω απο της προτασης μας να ακυρωνετε αυτοματα η προταση.
    εγω θα ελεγα να προσθεσουν ενα chat εποικοινωνιας ωστε να μπορω να μιλαω με τον αλλο μανατζερ
    να ξερω αν ενδιαφερετε η οχι

  2. #12
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Ρε 'συ @nikologiorgos, στο report το οποίο στέλνεις κάθε σεζόν στη nordeus, συμπεριέλαβε σε παρακαλώ την παρακάτω πρόταση.
    Όπως έρχονται σε εμένα προσφορές ποσοτικοποιημένες ακόμη και όταν ανανεώνονται,έτσι να γίνεται και από εμένα προς το άτομο το οποίο κάνει την προσφορά.
    Για παράδειγμα όταν κάνει κάποιος σε εμένα μια προσφορά 2Τ για κάποιον παίκτη, να πηγαίνει εισερχόμενο σε εκείνον το οποίο να λέει:"Ο μάνατζερ όρισε την τιμή του παίκτη στα 6Τ" συγκεκριμένα.Γιατι μέχρι τώρα-αν δε κάνω λάθος-λεει απλά ότι ορίστηκε η τιμή του παίκτη και πρέπει ο ενδιαφερόμενος να κυλήσει τη μπάρα δεξιά για να δεί.
    Ας το κάνει λοιπόν απολύτως συγκεκριμένο, στον οποιονδήποτε κάνει την προσφορά.Οταν επίσης ανανεώνω ρίχνοντας την τιμή,να ξαναενημερώνονται με εισερχόμενο.
    Είμαι σχεδόν βέβαιος πως αρκετοί δεν γνωρίζουν ακριβώς τη διαδικασία και απλά περιμένουν απάντηση.

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τά παμε όλα εδώ
    https://forum.topeleven.com/suggesti...ork-again.html

    * και το επαναφέρω όποτε βρω ευκαιρία

    Αλλά ρε συ τι να πεις, κάποια άτομα είναι ντιπ τούβλα.
    Επίπεδο 46 είμαι και αυτοί δεν έχουν πάρει χαμπάρι τίποτα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 2 FirstFirst 12