Results 1 to 6 of 6
Like Tree2Likes
  • 2 Post By pgatzas

Thread: 4 3n 1 2

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    59

    4 3n 1 2

    Την καλησπερα μου σε ολους ζηταω την βοηθεια σας καθως αυτο το 4 3n 1 2 μου γινει κακος δαιμονας, αποτε συναντω αντυπαλο με αυτο το συστημα χανω. Εγω παιζω παντα με 451ν, αλλα αφου ειδα οτι δεν μπορω να παρω αποτελεσμ ετσι δοκιμασα τα παντα αλλα καμια τακτικη δεν εφερε αποτελεσμα, μονο μια φορα που επαιξα 3n 1 5 1καταφερα να παρω νικη 1-0 και αυτο με αδυναμο αντιπαλο. Δεν ξερω τι αλλο να δοκιμασω, καμια προταση παιζει? Ευχαριστω.

  2. #2
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    φιλε μου αυτο ηταν πονεμενη ιστορια και για εμενα αρκετο καιρο.
    το επαιξα με 3-1-4-2 οπου ειχα αναμεικτα αποτελεσματα. Επισης με 451v.το ιδιο.
    Τελικα κατεληξα σε 3n-1-3n-2w-1 με κανονικη ή επιθεση/πλαγια/μεικτες
    βελη κοκκινα στους 2w
    nikolgiorgos and Cloverfield like this.

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    είναι το πιο πετυχημένο σύστημα όταν ο άλλος δεν έχει ml-aml, mr-amr.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Aek FC View Post
    Την καλησπερα μου σε ολους ζηταω την βοηθεια σας καθως αυτο το 4 3n 1 2 μου γινει κακος δαιμονας, αποτε συναντω αντυπαλο με αυτο το συστημα χανω. Εγω παιζω παντα με 451ν, αλλα αφου ειδα οτι δεν μπορω να παρω αποτελεσμ ετσι δοκιμασα τα παντα αλλα καμια τακτικη δεν εφερε αποτελεσμα, μονο μια φορα που επαιξα 3n 1 5 1καταφερα να παρω νικη 1-0 και αυτο με αδυναμο αντιπαλο. Δεν ξερω τι αλλο να δοκιμασω, καμια προταση παιζει? Ευχαριστω.
    εγω αυτο το συστημα το κερδιζω συχνα με 4-1-4-1 αμυνα+αντεπ+μακρινες +πλαγια

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγώ το παλιζω με 3-1-3-2w-1

    πίσω βελάκια σε αμυντικούς και αμυντικό χαφ.
    μπροστά βελάκι στον μεσαίο κεντρικό μέσο, και πλάγια AM

    Αν δεις οτι τον έχει μπορείς να κάνεις το ένα mc --> amc
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    59
    Eυχαριστω για τις προτασεις σας, νομιζω οτι το 3 1 3 2w1 δεν το εχω δοκιμασει, αυριο εχω αγωνα champiin και θα το βαλω, ο αντιπαλος μου παιζει 4 3 1 2. Στον πρωτο αγωνα εχασα 4-2, ελπιζω να μπορεσω να μου δωσει την προκρηση.