Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Ποσιδονας
  • 1 Post By pgatzas

Thread: Πώς να κοντράρω 3w-1-2-3w-1 ?

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Πώς να κοντράρω 3w-1-2-3w-1 ?

    Πρόκειται να αντιμετωπίσω αντίπαλο για το Champions League,κατά 9% ισχυρότερο,Ο οποίος παίζει το άκρως επιθετικό 3w-1-2-3w-1.Με 6 παίκτες δηλαδή απ'τη μέση και μπροστά.Είναι η πρώτη φορά που πέφτω πάνω σε τέτοια διάταξη και θα ήταν χρήσιμες οι απόψεις σας.Πώς να κοντράρω 3w-1-2-3w-1 ?-ads%C4%B1z.jpg Δεν είναι ο συγκεκριμένος στην εικόνα.ΤΗΝ εχω ενδεικτικά για να καταλάβουμε
    Last edited by Jorge Volos; 02-21-2017 at 12:04 PM.

  2. #2
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Jorge Volos likes this.

  3. #3
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Λοιπον σήμερα το πρωί ημιτελικό cl με ισοδύναμο αντίπαλο στην εδρα μου ηρθα 2-2 με 13% βonus κατοχηςβκαι 64% συνολική κατοχή. Και με 10 παίκτες παρακαλώ στο 2-1. Μου εβαλε γκολ ο amc παρότι ειχα δυο dmc με μπλε βέλη. Το λάθος που ισως εκανα ειναι οτι με την αποβολή του dmc του επρεπε ισως να βαλω επιθεση απο το κεντρο ισως και να βαλω amc.
    Δυσκολα τα πράγματα για τον επαναληπτικό μιας και σιγουρα ο τούρκος θα φέρει λαό.
    Μαλλον θα προσεγγίσω το ματς με 4141 η με 4132
    Καθε βοήθεια δεκτή.
    Last edited by pgatzas; 02-23-2017 at 12:24 PM.

  4. #4
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    το λάθος που ισως εκανα ειναι οτι με την αποβολή του dmc του επρεπε ισως να βαλω επιθεση απο το κεντρο ισως και να βαλω amc.
    καλά, ανάλογα το πως πάει ο αγώνας κάνουμε και σχετικές αλλαγές
    ναι, μάλλον έπρεπε να το εκμεταλευτείς αυτό.
    επίσης αφού είχες καλή κατοχή (οπότε βοήθησε και το σύστημα σε αυτό), καλύτερα να βάλεις το μπόνους ή άμυνα ή επίθεση.
    στον 2ο αγώνα θα έβαζα άμυνα γιατί μετά το 2-2, μάλλον θα χρειασθείς νίκη εκεί για να περάσεις.
    μπορείς να παίζεις άμυνα/αντεπιθέσεις αλλά το μπόνους μόνο να είναι στην επίθεση.

    μου εβαλε γκολ ο amc παρότι ειχα δυο dmc με μπλε βέλη.
    καλά, εννοείται αυτό.
    και όταν ο st μας έχει 2 dc απέναντι, δεν σημαίνει ότι δεν θα βάζει ποτέ γκολ.

  5. #5
    Rookie pgatzas's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    58
    Στη νέα season το παιχνιδι με ξαναεβαλε και στο κυπελλο και στο πρωταθλημα με αυτον που με απεκλεισε απο το κυπελο την προηγουμενη σεζον με το συστημα αυτο.
    Επαιξα δυο απανωτα ματς μαζι του χρησιμοποιωντας το ιδιο παλι συστημα δηλαδη 3w-2dmc-2mc-2w-1. Ενω πέρυσι εφαγα κλαρινα πανυγηρικα φετος του πηρα το κεφαλι με 8 γκολ σε δυο ματς.
    Κανονική//μεικτη/κοντινες/m2m/ και μπονους επιθεσης.
    Last edited by pgatzas; 03-09-2017 at 02:09 PM.
    nikolgiorgos likes this.