Results 1 to 7 of 7
Like Tree4Likes
  • 1 Post By dragonomicon
  • 1 Post By dimvol
  • 1 Post By dragonomicon
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Τελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.

  1. #1
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195

    Τελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.

    Ετσι λοιπόν μετά από μια καταπληκτική σεζόν με το 4-1-2-2-1 V style, ο πρώτος τελικός είναι γεγονός (στο champions league πρώτος ημιτελικός 2-3 υπέρ μου εκτός, πιστεύω να πάω και εκεί τελικό), οι ομάδες που πέρασα πολλές και σε επιπεδο και ποιότητα πολύ μεγαλύτερές μου αλλά αυτό που μου έκατσε στον τελικό δεν παλεύεται με τίποτα. Αν καταφέρω και το πάρω τότε μιλάμε για άθλο. Το σύστημα δεν αλλάζει απλά αλλάζουν οι οδηγείες αυτό που θέλω απο εσάς είναι η προσευχή σας και εαν μπορείτε η υποστήριξή σας μιας και με έβαλε να παίξω με τους βρυκόλακες στη μια τα μεσάνυχτα σήμερα. Ιδού:
    Τελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.-screenshot_83.jpgΤελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.-2732017.jpgΤελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.-screenshot_85.jpg
    Last edited by dragonomicon; 03-28-2017 at 04:22 PM.
    Ioannis Boulakas likes this.

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    90
    Την προσευχή μας την έχεις .Τωρα για την υποστήριξη η ώρα παίζεται .Πως θα "βρεθούμε" δεν ξέρω... . Σε κάθε περίπτωση , καλή επιτυχία !!!
    dragonomicon likes this.

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Σου έκανα αίτημα. Αν το δεχτείς θα είμαι εκεί

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Εγώ εσφαξα ενα λάμα για τάμα
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  5. #5
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    έτσι όπως έχει στήσει την ομάδα του και με butterfly τον χτυπάς άνετα

  6. #6
    Apprentice dragonomicon's Avatar
    Join Date
    Nov 2016
    Location
    https://t.me/pump_upp
    Posts
    195
    Και η πανωλεθρία ήταν δεδομένη....... Δεν μπήκα ποτέ στο γήπεδο, τη φύλαγε για το τέλος, βέβαια το παιχνίδι γαμ....αι γιατί όλη μέρα κενή μου έβαλε ματς πρωταθλήματος στις 20:20 το βράδυ και μετά καπάκι τον τελικό αλλά τι να πεις.... Αλλος ένας τελικός χαμένος. Πάει άλλο ένα treble στον πάτο, τώρα μου μένει ο τελικός του Champions league. Είναι πάντως αδικία όλο αυτό που γίνεται, παλεύεις με θηρία όλη τη σεζόν και καποια στιγμή σου κάθεται και το μεγαθήριο και σε τελειώνει. Αν είναι μαγκιά αυτό πάσο, η μαγκιά θα είναι στα ίδια λεβελ ποιός είναι δυνατότερος και καλύτερος. Ο Δαυίδ αν ξανάπαιζε με το Γολιάθ δεν νομίζω να είχε την ίδια τύχη.....
    Τελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.-screenshot_86.jpgΤελικός κυπελλου - Την προσευχή σας.-screenshot_87.jpg
    Ioannis Boulakas likes this.

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ωχ πως ξέφυγε έτσι το σκορ...

    Τι να κανεις, δυστυχώς το σύστημα είναι πολύ άδικο, κι εγώ με την clover κάτι θα γίνει κάθε φορά προς το τέλος και θα σπάσει κάποιο κύπελλο.

    Επίσης ξεκινάει η σεζόν κάπως ισορροπημένα αλλά τι να το κανεις, οι +1 αντίπαλοι προπονουν και στο τέλος της χρονιας στα σημαντικά ματς σου ρίχνουν ενα αστέρι....
    dragonomicon likes this.
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣