Thread: επαναληπτικός cl εντός με ανατρέψιμο αποτέλεσμα

Sep 2018
    244
    Ένα μεγάλο hail στον Nikolgiorgos που με έχει οδηγήσει σε δεύτερο τρεμπλ!

Νίκη στον τελικό του CL με 4-1.

Τελικά κατέβηκα με 4-1dmc-1mc-1amc-2amlr-st απέναντι στο σύστημα του αντιπάλου. Αμυντικός προσανατολισμός,μικτές και μικτές πάσες, αντεπιθέσεις, έντονη πίεση, κανονικά τάκλιν, χωρίς οφσάιντ. ΜΕτά το ημίχρονο έβαλα και man to man.
    Και οι δύο μάνατζερ είδαμε το παιχνίδι.
    Το πρώτο ημίχρονο δεν έλεγε και πολλά, με ευκαιρίες (σσ σεναριακά γραφικά του παιχνιδιού) εκατέρωθεν με εμένα να έχω τις περισσότερες. Ένα 7,4 απόδοση του τερματοφύλακά του από την αρχή και σε όλο το πρώτο ημίχρονο με προβλημάτισε αλλά δεν άλλαξα κάτι στο σύστημά μου.
    Στο δεύτερο ημίχρονο άρχισε σιγά σιγά να πέφτει η απόδοση του αντίπαλου τερματοφύλακα και να ανεβαίνει σιγά σιγά του δικού μου.Τελικά στο 66 ήρθε το 1-0 και καπάκι στο 69 σκόραρε το amc! (το οποίο δεν θα το έβαζα σε αυτήν την θέση χωρίς την υπόδειξη του nik) .Νέο γκολ του amc στο 79, μείωση στο 84 για τον αντίπαλο και νέο γκολ-χατ τρικ του amc στο 89, ο οποίος βγήκε και mvp του τελικού με 9,5.