Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
Like Tree3Likes

Thread: Ομοσπονδίες...

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157

    Ομοσπονδίες...

    Ευτυχώς που όλα πήγαιναν καλά βαλαμε και ομοσπονδίες... Το παιχνίδι ειναι για τα σκουπίδια!!!

    Δίτε το video που τραβηξα με το δευτερο ακαουντ προσπαθόντας να παιξω ματς στην ομοσπονδια...
    https://www.youtube.com/watch?v=124MavMe6iA

    Μηχάνημα με 16GB Ram και 4GB κάρτα γραφικών!

    Ευτυχώς που δεν τους πληρώνουμε κιολας!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ioannis Boulakas likes this.

  2. #2
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Δεν τις κλείνουν τις ομοσπονδίες να τελειώνουμε? Λέω εγώ τώρα......
    Το ίδιο μοτιβο με το χθεσινό...
    Το χαος συνεχίζεται... Ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ υυυστ!
    Ioannis Boulakas likes this.

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Θα τρώνε το κράξιμο της αρκούδας μέχρι να κάνουν κατι....

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    3

    Post προβλημα με την νεα φορτοση Top eleven απο windows 10

    Ρε εσεις παιδια εγω ηθελα να ρωτησω γιατι δν μπορω να μπω από τον υπολογιστη μου στο top eleven Με την καινουργια εκδοση δν μπαινει θα μου πει καποιος τν λυση?

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μπορείς να είσαι πιο σαφής ?
    Με windows 10 υποθέτω έτσι, τι browser έχεις ?
    Δούλεευ αλλά με τα κολλήματα με τις ομοσπονδίες δεν σε βάζει ?
    Στι κινητό δουλεύει ?
    Η παλιά έκδοση δουλεύει ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    3
    Aπο το κινητο παιζω ναι με την καινουργια εκδοση από τον υπολογιστη προσπαθω να μπω από το edge Microsoft windows 10 expoler και μου ανοιγει μονο την παλια εκδοση.

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    από τους browser οι πιο αξιόπιστοι (για την νέα έκδοση) είναι ο opera και ο chrome .
    Απέφυγε τον mozila.
    Κατεβάζεις τις τελευταίες εκδόσεις, κάνεις και ένα clean cache από τις ρυθίσεις (δεν χρειάζεται το flash player, να ξέρεις).
    Αν δεν γίνεται δουλειά, κατέβασε το bluestacks που είναι pc simulator του android και παίξε από εκεί.
    Είναι σαν να παίζεις την έκδοση του κινητό στο pc σου.

    Αν δεν έχεις τουλάχιστον 4 GB RAM, σου συνιστώ το τελευταίο.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    3
    Οκ ευχαριστω θα το προσπαθήσω!!

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Νίκο έχεις λάθος για το FF αφού το προτείνει και η Nordeus (τρομαρα της), κοίτα το 3

    Αντιγράφω απο το support section της ιστσελιδας τους...

    I can't access Top Eleven on my computer
    If you are trying to access the new Top Eleven 2016 version via web and experience difficulties with the connection, please try the following steps:

    1. Clear the cache of your browser

    2. Update your browser to the latest version. Compatible browsers are Firefox, Chrome, Opera or Edge. Internet Explorer is not compatible

    3. Switch to another compatible browser. We have seen best results with Firefox

    4. Update your graphics card drivers to the latest version. You can find them on the manufacturer's website.

    Due to a slightly increased RAM usage of the game, you might also try using only one browser tab at a time while playing Top Eleven 2016. We are continually working on improving the performance of Top Eleven on low end devices as well, this is just a temporary solution.

    If none of the above helps, please contact us with a screenshot of where your browser stops to connect to the game (you can simply attach a screenshot to your query) and let us know the exact version of your utilized browser. Please also tell us the amount of RAM that is installed in your computer.

    Οπότε "Κοζανοστρα φαμιλια" έχε μονο ενα browser ανοικτο και ένα μονο tab.. Επίσης σου προτείνω να καθαρίσεις το cashe του browser που θα χρησιμοποιήσεις και κανε και ενα restart στο PC σου... Αν σου βγαζει errors οταν το ξεκινας λογικα με 2-3 επαναλήψεις (reloads) θα φορτώσει....
    Το δευτερο pc που εχω ειναι ενα δυπυρινο με 4gb ram και 1gb καρτα γραφικών..
    Μου κανει λιγα νερα μερικες φορές αλλα συνήθως φορτωνει με τη πρωτη όπως σου περιεγραψα και πιο πανω... (εκτος απο μερικες φορες που στειλώνει τα πόδια και δυστηχως θελει ενα restart για να ξαναφορτωσει...)

    Καλή τύχη

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    Η Nordeus μπορεί να λέει όπως πάντα τις βλακείες της. Ο FF δεν κάνει φίλε μου, πολύ προβληματικός. Για μένα πρώτα Chrome και μετά Opera

Page 1 of 2 12 LastLast