Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
Like Tree4Likes

Thread: Android Emulators

  1. #21
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    είναι και καλή εποχή τώρα.
    Δίνουν πολλά βίντεο λόγω επερχόμενων γιορτών (μεγαλύτερο διαφημιστικό μπάτζετ). Μετά τις γιορτές υπάρχει λίγο ξεραίλα.
    Θυμάμαι από πέρσυ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #22
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Ok παραέγινε το κακό με το bs και τα κρασαρίσματα. Αφού έβρισα ότι υπάρχει σε ιερό στο ρεπερτόριο μου πήγα σε nox.

    Μια χαρά, περισσότερη κατανάλωση από bs βέβαια (ίσως να είναι και ο λόγος όμως που δεν σκάνε οι διαφημίσεις) αλλά όλα πάνε ρολόι

    Άντε επιτέλους γιατί δεν έχω χρόνο αυτό τον καιρό και αν είναι να κάνω μία ώρα να πάρω βαλιτσάκια κλάφτα χαράλαμπε
    Τωρα τελευταια στο BS ο,τι βιντεο και να δεις σ'το δινει σιγουρα το βαλιτσακι.
    Δεν ξερω τι φτιαξανε και γινεται αυτο. Ισως στο παιχνιδι κανανε καποια αλλαγη.
    Το κρασαρισμα μου γινεται 5-6 φορες συνεχομενα και μετα στρωνει. Δεν ξερω για σενα.

    Χρησιμοποιω και το nox οταν πλησιαζω τα 30, αντι να κανω clean cache στο ΒS.
    Απλα στο nox υπαρχουν 2 προβληματα:
    1) Αμα σου δειξει 10-13 βιντεο, τελος... μεχρι εκει.
    Πρεπει μετα να πας σε 2ο emulator nox με διαφορετικο email για google account.
    2) Καποιες φορες δε σου δινει βαλιτσακι μετα που ειδες το βιντεο.
    Εχει μια καλυτερευση σε σχεση με πριν, αλλα το BS δινει πιο σιγουρα.

  3. #23
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    εγω εχω φτιαξει 10 nox καθε πρωι κατα τις 06.30 μου δινει ο πρωτος 15 δωρεαν βιντεο πρασινα βαλιτσακια και
    7 δωρεαν βιντεο αναπληρωσης φυσικης καταστασης παικτων ο 2 nox τα ιδια ολα αυτα στο google account στην δευτερη ομαδα που εχω
    μετα στο 3 nox γυριζω σε facebook στην πρωτη ομαδα που εχω και παιρνω τα ιδια ,τα σαββατοκυριακα μου τα δινει ολα αυτα και το μεσημερι
    δηλαδη δυο φορες την ημερα. Στα bs ουτε τα μισα και με πολλα κρασαρισματα. Βεβαια δεν εναι στανταρ καθε μερα αλλα ειναι αρκετα

  4. #24
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Δεν ξερω αν καταλαβα σωστα, αλλα μηπως οταν ειπα "google account" καταλαβες λογαριασμο στο ΤΕ;;
    Εγω ελεγα το email που βαζεις στο nox πριν κατεβασεις καν το ΤΕ.
    Εκει βλεπει το συστημα για το ποσες διαφημισεις σου εχει δειξει. Δηλαδη το ιστορικο της ημερας.
    Δεν παιζει ρολο η ομαδα με την οποια εχεις κανει login στο ΤΕ.

    Πες μου αν καταλαβα σωστα αυτο που εχεις καταλαβει.

  5. #25
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    αυτο λεω και εγω email που βαζεις στο nox πριν κατεβασεις καν το ΤΕ.

  6. #26
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Αα, οκ. Απλα με μπερδεψε αυτο που ειπες με το fb.

Page 3 of 3 FirstFirst 123