Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 26
Like Tree4Likes

Thread: Android Emulators

  1. #11
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Καλό το nox app player αλλά με το scroll όταν ανοίγεις το παιχνίδι υπάρχει πρόβλημα, λύση?

  2. #12
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Fcgrfr View Post
    Καλό το nox app player αλλά με το scroll όταν ανοίγεις το παιχνίδι υπάρχει πρόβλημα, λύση?
    Για καποιο λογο η ροδελα του ποντικιου δουλευει εξω απο την εφαρμογη, αλλα οχι μεσα. Δεν ξερω γιατι.
    Κανε κλικ με το ποντικι, κρατα το πατημενο και πηγαινε πανω κατω. Μονο ετσι.
    Fcgrfr likes this.

  3. #13
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Σωστός δούλεψε ευχαριστώ

  4. #14
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Στο nox, επειδη μερικες φορες δεν πιανει το "clear cache", προτεινω να χρησιμοποιειτε το Multi-Drive (στην επιφανεια εργασιας μπηκε μαζι με το εικονιδιο nox) και να κανετε "add emulator".
    Δε χρειαζεται να δημιουργειτε καινουργια καθε μερα.
    Φτιαξτε 4-5 και κρατηστε τα εκει, μην τα διαγραψετε. 'Οποτε τελειωνουν στο ενα, πατε στο αλλο.
    Nick Lizas likes this.

  5. #15
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    λοιπον ευχαριστω τα παιδια για τον nox πολυ γρηγορος δεν κολαει καθολου και με πολλα βιντεακια τον κατεβασα προχθες με την καινουργια του εφαρμογη
    αψογος και ενα τιπ στο φιλο δημητρη οταν κατεβασα την καινουργια εφαρμογη συμβουλευε τους παλιους που τον ειχαν ηδη να τον
    απεγκαταστησουν και να τον εγκατασησουν απο την αρχη δηλ να μην κανουν update

  6. #16
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Παιδια, δεν ξερω αν συμβαινει και σε σας, αλλα τελικα το nox δεν ειναι τοσο καλο οσο νομιζα.

    Στις πρωτες μερες εφτανα κανονικα στα 30 την ημερα, ασχετα αν σε μερικα βιντεο δε μου εδινε καθολου τσαντακι.
    Σιγα σιγα, ομως, χειροτερεψε και δε μου εδινε τσαντακι ολο και πιο συχνα.
    Τελικα χθες στον ενα λογαριασμο σταματησε στα 20 τσαντακια και στον 2ο λογαριασμο σταματησε στα 17.
    Ανοιξα το bluestacks, αλλα δεν υπηρχαν παραπανω βιντεο.
    Αλλαξα λογαριασμο google, τιποτα.
    Μπηκα απο το κινητο μου, τιποτα.
    Τα δοκιμασα ολα, αλλα τιποτα.
    Μου ηρθε η υποψια οτι ισως να μειωσανε το οριο της ημερας, αλλα σε εναν τριτο λογαριασμο (παραιτημενο) πηρα κανονικα 30 (απο το bluestacks).

    Εε, τοτε καταλαβα οτι αυτο nox "τρωει" καποια τσαντακια (δεν ξερω ακριβως πως) και το παιχνιδι μετραει σαν να τα πηρες, αλλα δεν προστεθηκαν ποτε.
    Ξαναγυρναω στο BS.... τουλαχιστον εκει φτανω τα 30 σιγουρα!

    Δοκιμασε κανεις το "ko player" ή το "Droid4X";;
    Ισως τα δοκιμασω καποια στιγμη, αλλα ρωταω μηπως ξερει καποιος... να μη χασω τον χρονο μου.

  7. #17
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    να ρωτήσω κάτι, αυτά τα βιντεάκια από emulator είναι από games και έτσι ή είναι από διαφημίσεις που βλέπουν στην Αμερική , Αγγλία κλπ ?

  8. #18
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    να ρωτήσω κάτι, αυτά τα βιντεάκια από emulator είναι από games και έτσι ή είναι από διαφημίσεις που βλέπουν στην Αμερική , Αγγλία κλπ ?
    Εφαρμογες κατα 99% και σπανια διαφημισεις οπως αυτες της τηλεορασης. Αλλαζουν ανα περιοδους.
    Τουλαχιστον αυτο ειναι στην Ελλαδα. Σε αλλες χωρες δεν ξερω.

  9. #19
    Apprentice Alexinho's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    297
    UPDATE οσο αφορα το nox!

    Τελικα ηταν δικη μου βλακεια!
    Εβαζα το ιδιο "google play" account και για τους 2 λογαριασμους και μπερδευτηκε το συστημα, γιατι εβλεπα τα βιντεο ταυτοχρονα.
    Ανακαλυψα οτι πολλες διαφημισεις συνδεονται με το "google play" account και αν σου τις δειξει μια φορα και παρεις βαλιτσακι, δεν σου ξαναδινει στη 2η προβολη.
    Αν αλλαξεις ομως "google play" account, ειναι σαν να κανεις reset και παιρνεις κανονικα τα βαλιτσακια.

  10. #20
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ok παραέγινε το κακό με το bs και τα κρασαρίσματα. Αφού έβρισα ότι υπάρχει σε ιερό στο ρεπερτόριο μου πήγα σε nox.

    Μια χαρά, περισσότερη κατανάλωση από bs βέβαια (ίσως να είναι και ο λόγος όμως που δεν σκάνε οι διαφημίσεις) αλλά όλα πάνε ρολόι

    Άντε επιτέλους γιατί δεν έχω χρόνο αυτό τον καιρό και αν είναι να κάνω μία ώρα να πάρω βαλιτσάκια κλάφτα χαράλαμπε

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast