Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree1Likes

Thread: Μεταγραφές στην παλιά έκδοση

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Μεταγραφές στην παλιά έκδοση

    Δεν ξέρω πόσοι από εσάς παίζουν στην παλιά έκδοση, αλλα όσοι είναι εκεί, μπορούν να δουν ότι δεν φαίνονται οι παίκτες στην λίστα των μεταγραφών.

    Μεταγραφές στην παλιά έκδοση-transfers-bug.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Σχετικά με την παλιά έκδοση. Η προσφορά που κάνεις σ' ενα παίχτη από τις διαπραγματεύσεις, κάνεις βελτίωση προσφοράς, τα επιπλέον τόκεν δεν τα δίνει πίσω? Μου έφαγε 3 τόκεν με αυτόν τον τρόπο.

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Δεν ξέρω πόσοι από εσάς παίζουν στην παλιά έκδοσΜεταγραφές στην παλιά έκδοση-screenshot_137.jpgΜεταγραφές στην παλιά έκδοση-screenshot_138.jpgΜεταγραφές στην παλιά έκδοση-screenshot_139.jpg
    Click image for larger version. 

Name:	transfers bug.jpg 
Views:	51 
Size:	43.4 KB 
ID:	74792
    παντως γιωργο σε μενα ολα κανονικα
    nikolgiorgos likes this.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by trojan View Post
    Σχετικά με την παλιά έκδοση. Η προσφορά που κάνεις σ' ενα παίχτη από τις διαπραγματεύσεις, κάνεις βελτίωση προσφοράς, τα επιπλέον τόκεν δεν τα δίνει πίσω? Μου έφαγε 3 τόκεν με αυτόν τον τρόπο.
    εννοείς ότι ανέβασες προσφορά, δεν δέχθηκε ο άλλος , πήρες τα τοκεν σου πίσω αλλά έλειπαν 3 ?
    * πως γίνεται όμως να είναι 3, αφού όταν ανεβάζουμε, βάζουμε 1 +1 τοκεν και για την νορντέους
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    έχω δει μια πατέντα στο θέμα, νομίζω ότι μου βγάζει τις μεταγραφές 1 εβδομάδα μετά.
    Δηλ. περίμενα εδώ και μέρες να δω και να ποστάρω την πώληση ενός παίκτη μου την 1η μέρα (δεν είδα την δημοπρασία αλλά πρέπει να έπεσε πολύ χτύπημα).
    Την είδα σήμερα τελικά στα νέα, μαζί με 2-3 άλλες

    Μεταγραφές στην παλιά έκδοση-sell-tioutios.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    εννοείς ότι ανέβασες προσφορά, δεν δέχθηκε ο άλλος , πήρες τα τοκεν σου πίσω αλλά έλειπαν 3 ?
    * πως γίνεται όμως να είναι 3, αφού όταν ανεβάζουμε, βάζουμε 1 +1 τοκεν και για την νορντέους
    Ναι αυτό εννοώ. Τον έκανα 3-4 φορές. Είναι αυτός που είχα γράψει πως δεν ξέρω πως μου τον πήρε. Σήμερα πήρα έναν από τον κυνηγό και μου είχαν μείνει 12 τόκεν. Και έκανα τον παίχτη προσφορά και τώρα μου έχουν μείνει 9.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Σε απάντηση από το support τους.

    You're missing 3 tokens because you changed your offers 3 times - every time you change your offer this costs you 1 tokne that you don't receive back if the offer gets rejected.

    Ειλικρινά δεν το ήξερα αυτό!

  8. #8
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    έχω δει μια πατέντα στο θέμα, νομίζω ότι μου βγάζει τις μεταγραφές 1 εβδομάδα μετά.
    Δηλ. περίμενα εδώ και μέρες να δω και να ποστάρω την πώληση ενός παίκτη μου την 1η μέρα (δεν είδα την δημοπρασία αλλά πρέπει να έπεσε πολύ χτύπημα).
    Την είδα σήμερα τελικά στα νέα, μαζί με 2-3 άλλες

    Click image for larger version. 

Name:	sell Tioutios.jpg 
Views:	35 
Size:	60.4 KB 
ID:	77469
    Κι εμένα αν και μου εμφανίζονταν κανονικά, σήμερα έγινε grey out, θα περιμένω να εμφανιστεί αργότερα.

    Ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί στη νέα έκδοση δίνουν λιγότερες πληροφορίες στα notifications..
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    γενικά το "ημερολόγιο" είναι ψιλοάχρηστο.
    Τα σημαντικά για μένα ως μάνατζερ είναι ποιούς παίκτες αγόρασα ή πούλησα, πότε και πόσο
    ποιοί παίκτες τραυματίστηκαν και πότε.
    Για όλη την διάρκεια της σεζόν !

    Τώρα το ποιός μου στέλνει ευχαριστήρια για την υποστήριξη, κλαιν μαιν
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    μα για αυτα λεω κι εγω, ειναι δυνατον στη νεα εκδοση σε αγορα μεσω negotiations να σου γραφει το ποσο αλλα οχι τα τοκενς που δοθηκαν;

    πραγματικα μιλαμε για απλα πραγματακια που δεν ξερω γιατι δεν γινονται
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

Page 1 of 2 12 LastLast