Results 1 to 3 of 3

Thread: bug με την λίστα των παικτών για πέναλτυ ?

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    bug με την λίστα των παικτών για πέναλτυ ?

    Βλέπω σε έναν αγώνα ότι το πέναλτυ δεν το χτύπησε ο 1ος παίκτης από την λίστα μου, αλλα ένας ΄΄αλλος άσχετος.
    πάω στην λίστα αυτών που βαράνε τα πέναλτυ αλλά είναι άδεια.
    Βάζω τον 1ο παίκτη εκεί και με αυτή την κίνηση, εμφανίζεται ξαφνικά όλη η λίστα και με τους άλλους που είχα βάλει.

    Προσοχή παιδιά, ενόψει τελικών - ημιτελικών μην την πατήσετε.
    Ρίξτε μια ματιά πρώτα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Καλησπέρα,
    Για το ίδιο θέμα, μου έχει τύχει να σετάρω την τελική λίστα των penalty takers κατά τη διάρκεια των ~30'' που έχεις πριν χτυπήσεις τα πέναλτι, αλλά τελικά να τα χτυπούν διαφορετικοί παίχτες παρότι έκανα save (και εν τέλει να χάνω και την πρόκριση).
    Από τότε πάντα φτιάχνω την τελική 5άδα/6άδα πριν τον αγώνα, αλλά δεν μου έχει τύχει ακόμη κατάσταση διαδικασίας πέναλτι για να κρίνω αν υπάρχει πρόβλημα (ίσως του χρόνου).

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Η λίστα όταν πρωτοπάς είναι κενή εδώ και καιρό όντως. Ξεμπλοκάρει πηγαίνοντας και μπρος-πίσω σε άλλες εκτελέσεις.
    Δλδ άνοιγμα καρέλας πέναλτι --> κόρνερ --> πίσω στα πέναλτι

    Αλλά δεν ήξερα ότι χάνονται και οι εκτελέσεις στην πραγματικότητα. Νόμιζα ότι ήταν απλά visual bug
    Εμένα μέχρι τώρα τα χτυπάει πάντα ο πρώτος της λίστας
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣