Results 1 to 6 of 6
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Slyz21

Thread: Bug με το πρωταθλημα!

  1. #1
    Newbie Slyz21's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    14

    Bug με το πρωταθλημα!

    Εμαθα τον αυριανο αντιπαλο του πρωταθληματος πριν καν γινει η κληρωση του.

  2. #2
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Έχει εδώ και μερικές σεζόν που γίνεται αυτό.
    Αν κρίνω από τον δικό μου αντίπαλο θα έχω ανταγωνιστικό πρωτάθλημα κι αυτή τη σεζόν.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ναι συμβαίνει, η κλήρωση έχει γίνει ήδη αλλά κανείς δεν ξέρει γιατι δεν την μοιράζονται μαζι μας.

    Εμενα ο πρωτος αντιπαλος ειναι ενα τρελο 3αστερο παρατημένο παλτό...
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  4. #4
    Newbie Slyz21's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    14
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Έχει εδώ και μερικές σεζόν που γίνεται αυτό.
    Αν κρίνω από τον δικό μου αντίπαλο θα έχω ανταγωνιστικό πρωτάθλημα κι αυτή τη σεζόν.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Ααα μαλιστα... Εγω σκεφτομουν να παραμεινω στην ιδια κατηγορια αλλα αμα δω οτι και οι αλλες ομαδες ειναι τοσο αδυναμες οσο ο αυριανος μου αντιπαλος μαλλον θα κυνηγησω το τρεμπλ μιας που εχω σχετικα ευκολες κληρωσεις σε κυπελλο και champions league.
    axd23 likes this.

  5. #5
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Quote Originally Posted by Slyz21 View Post
    Ααα μαλιστα... Εγω σκεφτομουν να παραμεινω στην ιδια κατηγορια αλλα αμα δω οτι και οι αλλες ομαδες ειναι τοσο αδυναμες οσο ο αυριανος μου αντιπαλος μαλλον θα κυνηγησω το τρεμπλ μιας που εχω σχετικα ευκολες κληρωσεις σε κυπελλο και champions league.
    Το ίδιο σκέφτηκα κι εγώ την προηγούμενη σεζόν αλλά μου τα χάλασε το Κύπελλο και αρκέστηκα στο νταμπλ.
    Καλή τύχη.

    Στάλθηκε από το SM-J500F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #6
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Εγώ έχω αγώνα cl πρωί πρωί, οπότε δεν μου εμφάνισε τον αντίπαλο του πρωταθλήματος! :/