Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 26
Like Tree10Likes

Thread: Ομοσπονδίες

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Ομοσπονδίες

    Πρώτος γύρος κερδίζουμε 11-5. θέλουμε μόνο 2 νίκες μιας και έχουμε και πολύ καλή διαφορά γκολ
    2ος γύρος στην έδρα μας.........
    Και γίνεται το απίστευτο. τελικό 15-18
    Το ψάχνω και διαπιστώνω ότι τις ομάδες τις βλέπω σαν λέβελ και όχι σαν αστέρια
    δεν περιγράφω άλλο, κουράστηκα
    Ομοσπονδίες-screenshot_24.jpgΟμοσπονδίες-screenshot_25.jpg

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Αυτό μπορεί να είναι οπτικό..
    Και παλιά έβλεπες σε κάποια φάση έτσι τις ομάδες (σαν τέρμα 10* ή 1*)
    Στο ρεπόρτ του ματς με τις βαθμολογίες των παικτών, τι σου δείχνει ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    χάσαμε όλοι όσοι ήμασταν μικρότερο λέβελ και κέρδισε μόνο αυτός που ήταν μεγαλύτερο. Κ αυτό οπτικό?

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    δεν ξέρω
    Εμείς παίξαμε τον 1ο γύρο, 2 κέρδισαν μάνατζερς αρκετά επίπεδα από πανω και ένας έχασε από κάποιον 10 επίπεδα κάτω.
    και γω βλέπω οπτικά τον αντίπαλο μου φουλ 10* σαν το επίπεδο πολύ πιο πάνω αλλά εμάς δεν φαίνεται να μας επηρέασε.
    Στείλε ρεπόρτ
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Παίζουμε επαναληπτικο στις 3 το χάραμα..Είμαστε όλοι Έλληνες στην ομοσπονδια και δηλωμένη εθνικότητα ελληνική..Γειά σου nordeus

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Quote Originally Posted by ermismandras View Post
    Παίζουμε επαναληπτικο στις 3 το χάραμα..Είμαστε όλοι Έλληνες στην ομοσπονδια και δηλωμένη εθνικότητα ελληνική..Γειά σου nordeus
    Αν παιζετε εκτος εδρας δεν φταιει η nordeus αλλα η αντιπαλη ομοσπονδια τετοια ωρα δηλωσε να παιζει. Εμεις στην εδρα μας παιζουμε στις 4 στο περιπου. Η nordeus ειναι για τα πανηγυρια αρκετες φορες αλλα σε αυτο δεν ευθυνεται.

  7. #7
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Quote Originally Posted by Jimbesi View Post
    Αν παιζετε εκτος εδρας δεν φταιει η nordeus αλλα η αντιπαλη ομοσπονδια τετοια ωρα δηλωσε να παιζει. Εμεις στην εδρα μας παιζουμε στις 4 στο περιπου. Η nordeus ειναι για τα πανηγυρια αρκετες φορες αλλα σε αυτο δεν ευθυνεται.
    Και είναι λογικο να κληρώνει ομοσπονδίες με τόσο διαφορετικά ωράρια;Δεν νομίζω

  8. #8
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    δεν ξέρω
    Εμείς παίξαμε τον 1ο γύρο, 2 κέρδισαν μάνατζερς αρκετά επίπεδα από πανω και ένας έχασε από κάποιον 10 επίπεδα κάτω.
    και γω βλέπω οπτικά τον αντίπαλο μου φουλ 10* σαν το επίπεδο πολύ πιο πάνω αλλά εμάς δεν φαίνεται να μας επηρέασε.
    Στείλε ρεπόρτ
    εμεις πεσαμε στα ημιτελικα με ελληνες οι οποιοι οι 4 επιπεδο 60 και οι αλλοι 49 ,50 εγω τον κοντραρα αλλα εχασα 0-2 και 1-2
    ο αλεξ τα καταφερε και κερδισε 2 φορες και μια ο δημητρης αλλα δεν πηγαμε τελικο
    Ομοσπονδίες-screenshot_372.pngΟμοσπονδίες-screenshot_371.pngΟμοσπονδίες-screenshot_370.png
    nikolgiorgos likes this.

  9. #9
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    α ναι ?
    τους ξέρω αυτούς χαχα
    Ο Τάσος είναι ακόμα φίλος του ΡΙΝΟΚΕΡΟΥ.
    και οι άλλοι πιο παλιά
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    ειλικρινά με κουράζει να το αναλύω παραπάνω γιατί άκρη δεν βγάζω
    Τα δεδομένα είναι τα εξής η ομοσπονδία μας πιο δυνατή σε ποιότητα σε όλους εκτός από τον αντίπαλο μου.
    1ος γύρος εκτός έδρας και τους παίρνουμε 11-5
    2ος γύρος 18.00 η ώρα στην έδρα μας με πλεονέκτημα έχουμε τα γνωστά 0-2, 0-4 κτλ με τη γνωστή διαφορά των λέβελ. Αν δεν έπαιξε bug τότε μας τρόλαρε η Nordeus και μας πέταξε ετσιθελικά από τον τελικό

    .....σημειωτέον ότι δεν άλλαξαν τα συστήματα και οι παίκτες. οι αγώνες πήγαν όπως στον πρώτο γύρο

Page 1 of 3 123 LastLast