Results 1 to 2 of 2
Like Tree1Likes
  • 1 Post By macmisias

Thread: ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ "ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ" ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2014
    Posts
    20

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ "ΤΕΧΝΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ" ΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΑΣ

    Εχθές συνέβη το εξής το οποίο μας έχει εξοργίσει και πλέον σκεφτόμαστε πολύ σοβαρά να τα παρατήσουμε . Η ομοσπονδία μας ήρθε ισόπαλη με την αντίπαλη στον ημιτελικό, 17-17 βαθμούς και 17-17 γκολ . Σε αυτή τη περίπτωση το σύστημα κάνει το εξής. Μόλις έχει λήξει ο τελευταίος αγώνας και "βλέπει" ότι υπάρχουν παντού ισοβαθμίες , συνεχίζει το τελευταίο ματς σε διαδικασία πέναλτυ. Εμείς κερδίσαμε στα πέναλτυ και εκεί που περιμέναμε όλο χαρα ότι περάσαμε στο τελικό, το ματς ξαφνικά είχε κολλήσει και δεν μπορούσε να μας αποδώσει τη νίκη μας . Από τις 6 το απόγευμα λοιπόν μέχρι και τη νύχτα δεν έδινε σκορ . Εμείς πιστέψαμε ότι κάπου έχει κομπλάρει γιατί είναι σπάνια περίπτωση και ότι τελικά θα δικαιωθούμε. Ξυπνάω τώρα και βλέπω ότι "Λόγω τεχνικού προβλήματος το ματς δεν έγινε ( !!!!) και το καταχωρεί ως 0-0 . Έτσι χάσαμε την πρόκριση μιας και εγώ για να φτάσουμε σε όλο αυτό το σκηνικό είχα νικήσει με 5-0 . ΑΠΟΦΑΣΙΣΑΝΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΕΝΩ ΚΕΡΔΙΣΑΜΕ ΚΑΘΑΡΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΕΛΙΚΟ. Έχουμε στείλει παράπονα ,δεν ξέρω τι θα κάνουνε και αν θα κάνουνε κάτι, όμως αυτή νομίζω πως θα είναι η τελευταία σταγόνα σε μία μεγάλη σειρά αστοχιών ( με αποκορύφωμα βέβαια το τελευταίο μεταγραφικό σύστημα ) .
    nikolgiorgos likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ναι καταλαβαίνω την απογοήτευση σας.
    Στο ένα γκρουπ που συμμετέχω βέβαια, το τελευταίο Σ-Κ έγινε το ανάποδο.
    Η διαδικασία όπως περιγράφεις και τελικά μας έβγαλε ότι περάσαμε εμείς στον τελικό (και το πήραμε κιόλας).
    Δυστυχώς δεν μπορείς να κάνεις τίποτε, μόνο να στείλει ο καθένας σας ρεπόρτ και να πάρει αποζημίωση κάποια τόκεν (5 ή 10 δίνουνε).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html