Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16

Thread: Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor

Newbie

Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor

Herkese Merhaba

Federasyonumuz Altın grup 1'e bu sezon çıktı.Geçen sezon Altın Lig 2'de tüm maçları lider olarak bitirip 1312 puana eriştik.Sıralamada 3. olduk.

Şimdi hedef Platin Lig...Bizler kısa vade de başarı istesek de, ekip ruhu, arkadaşlık ve herşeyden önemli olarak da keyif alarak bu oyunu oynuyoruz. Şimdi ise bizimle uyumlu olacak bu oyunla aktif olarak ilgilenen, katılımcı, tecrübeleri ve bilgilerini karşılıklı paylaşabilecek bir menajer arıyoruz...Aktif olmayan ya da yukarıda ki şartları taşımayanlar lütfen başvurmayınız...

Eğer ki kaliteli bir takıma sahip ve bu oyunu oynuyorsan menajer, seni bekliyoruz...
    Sadece 1 menajer arıyoruz.

Lütfen aktif ilgilenebilecek arkadaşları bekliyoruz...

Sevgiler....

Federasyon İsmi: Bozkurtlar
    Federasyon Etiketi: #XDE0G6
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-capture-_2017-04-03-22-29-09.jpg  
    Last edited by chessturko; 04-03-2017 at 09:17 PM.

Newbie
    Saglam bir federasyon arıyorum dünya capında kapısabilecegimiz. Kalite ortalamam yüzde 99. İlgilenirseniz görüşelim.

Newbie
    kardeş pazartesi 1 yada 2 kişi gidiyor. Yerlileşiyoruz takım altın 1 de Royal Estates Big Friends federasyonuna ara ara bak uygun olursa istek yolla degerlendireceğiz

Newbie
    Dostum suan cumhur spor diye bir federasyondayım. Üst lige cıkma durumu var. Faceten ekleşelim istersen benim takımı durumu bir görün. Ona göre federasyondan cıkar gelirim.Facebook kullanıcı adım followyourdreams.sf Paralı üyeyim. Token sıkıntım yok. Yeterki oyun zevk versin ve birlikte birşeyler yapabilelim. Farklı seviyelerde farklı takımlarım var. Ama 1 takıma özellikle agırlık veriyorum. Tüm maclara giriyorum iş zamanı dahi olsa. Cok acil birşey olmadıgı müddetce. Bu nedenle benim gibi aktif üyelerin bulundugu bir federasyona ihtiyacım var. Mümkünse Türk federasyonu. Böylece daha koordine hareket edebiliriz.

Haberlerinizi bekliyorum. Takımımla ilgili duruma ilişkin resimleri paylaşıyorum.

Takımımın adı: Dirty FC. Menajer ismim Serdar Firat. Ekleyebilirsin.

Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-federasyon-durumum.jpgAltın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-federasyonum.jpgAltın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-kadrom.jpgAltın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-kupa.jpgAltın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-puan-durumum.jpg
    Last edited by followyourdreams; 04-23-2017 at 07:30 PM.

Newbie
    Oyuncu istatistiklerim Altın Grup 1 Federasyonu Takım Arkadaşı Arıyor-oyuncu-istatistiklerim.jpg

Rookie
    Merhaba, benim gruba seni seve seve alırım. İstersen davet de gönderebilirim.

Newbie
    Federasyon isminiz nedir? Bir bakabilir miyim? Royal Estates Big Friends yetkililerine mesaj attım, federasyon yetkililerine faceten yazdım ama bir dönüş alamadım. Sanırım ne face kullanıyorlar, ne de forumda aktifler. Ayrılacaklarını söyledikleri üyeler de ayrılmamış. Sanırım böyle devam edecekler.

Rookie
    Quote Originally Posted by followyourdreams View Post
    Federasyon isminiz nedir? Bir bakabilir miyim? Royal Estates Big Friends yetkililerine mesaj attım, federasyon yetkililerine faceten yazdım ama bir dönüş alamadım. Sanırım ne face kullanıyorlar, ne de forumda aktifler. Ayrılacaklarını söyledikleri üyeler de ayrılmamış. Sanırım böyle devam edecekler.
    Federasyon İsmi: 'Are You Ready'

Newbie
    Yılmaz Kurban'ın kaptan olan federasyon. Dogru mudur? Özel mesaj attım sana forumdan.

Newbie
    Arkadaşlar biz değişimi yarına bıraktık çünkü neredeyse 1 yılı paylaştıgımız federasyon üyelerini 1 hafta kala atmak ve onları zor durumda bırakmak bize yakışmaz dedik
    Jeyhun ve Selim arkadaşlarla transfer sabahı için sözleştik birde zaten gelecek arkadaşımız var yani 3 koltukta doldu sayılır
    Ancak birisi gelemeyecek olursa 30/04/2017 pazar sabahı royal estates big friends federasyonunu kontrol ederek başvuruda bulunabilirsiniz
    Bu sezon tüm kategorilerde 1 maç bile kaçırmamış bir kardeşiniz olarak tek ricam eger bu oyun sizin hayatınızla yaşamınızla özdeşleşmemişse lütfen bu mesajı mı okuduktan sonra unutup başvuruda bulunmamanızdır
    Yeni sezonda tüm menajer arkadaşlara başarılar dilerim

Page 1 of 2 12 LastLast