Salut,numele meu este Vlad Iordache(ma gasiti asa si pe facebook,orasul Craiova),iar impreuna cu jucatorii competitivi de top eleven vreau sa cream o asociatie sub numele ROMANIA + initialele tuturor membrilor!
Capitanul voi fi eu,iar vice-capitan va fi ales unul singur care impreuna cu mine va face o selectie riguroasa a tuturor celorlalti membrii!
Cerintele sunt urmatoarele:
-orice membru trebuie sa fie cat de cat activ,asta insemnand ca macar o data pe zi sa intre
-orice membru va fi dedicat asociatiei si are obligatia de a fi prezent la cat mai multe meciuri
-si nu in ultimul rand orice membrul are obligatia de a-si repara propriile greseli tactice si de a-si imbunatati permanent echipa
Selectia:
-Selectia va avea urmatoarele criterii de baza
-fiecare membru imi va da mesaj pe facebook si va fi supus de mine unui test ce consta intr-un amical disputat intre noi(nu trebuie neaparat sa il castige,dar ma intereseaza sa-l vad cum joaca)
-primul membru ce va lua parte la proiectul acesta va fi cofondatorul asociatiei(vice-capitan),astfel ca asociatia va fi creata cand cel putin 3 dintre voi vor adera la proiectul meu
Bonus:sunt un manager cu experienta si stiu foarte bine sa iti ofer consultanta necesara pentru a fi un jucator bun fara a baga bani in joc,asa ca orice intrebare ai avea mi-o poti adresa!
Va astept!