Results 1 to 4 of 4

Thread: Ovo mi se ne desava prvi put.

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    7

    Unhappy Ovo mi se ne desava prvi put.

    Bidovao sam za nekog igraca na aukciji i dosao do 7 runde, za 6. sam bidovao i prebacio caskom na drugi prozor koji mi je bio otvoren na pretrazivacu da nesto proverim. Kada sam vratio ostalo je jos 7 sekundi za bid za 7. rundu i idu sekunde 6-5 i ja da pritisnem ono mi izbaci lost. Kako sa 5. sekunde da mi izbaci kraj? A ostalo mi je jos 5 tokena za bid..

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Ako si bidovao preko Google Chroma on tako, kad se prebacis zapamti vreme i kao da ukoci stranicu a kad se vratis ono ti pise 7 ali se polako stranica vraca u normalu jer je sada ona aktivna i zakasnio si i pise ti 0, sledeci put kad bidujes ne prelazi nikako na drugu stranu

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Da, preko Chroma, ok

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Danas sam bidovao za nekog golmana, jos 2 igraca su bidovala pre mene za inicijalnu rundu i kada je isteklo vreme, pisalo je Sacekajte.. I tako sam ja cekao 10 minuta i shvatim da nece biti nista od tog cekanja i izadjem. Kada sam ponovo usao, naravno imao sam samo 1 token manje, nista vise.. Inace koga da pitam kada izgubim tako vise tokena zbog igrice da mi se tokeni vrate, ako je moguce?