Results 1 to 6 of 6

Thread: ОВО МОРА ДА ЈЕ БАГ!?

  1. #1
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139

    ОВО МОРА ДА ЈЕ БАГ!?

    Нећу да псујем... испоштоваћу све Вас на форуму и правила истог, али сигуран сам да знате шта мислим. Ово бре више није нормално! 11 повреда у првих 10 дана сезоне! 9 у мечевима, две за време тренинга! Црвене или дупле жуте да не помињем! А са оваквим шугавим распоредом и Рокфелер би бакнкротирао. Ја нећу! Недам ни 1 једини токен за куповину коферчића, нити за померање утакмица! Недам из принципа. Ако је Гаврило имао Прицнип, могу и ја. Активан сам 110% и мене нашли да осемењавају. Епа неће да може!

    Када ускоро дође до тога да баталим игру, са оно токена што ми је преостало поделићу сиротињи раји дресове и грбове . Сви из бивше СФРЈ биће те добродошли. Није битно које сте националности. Битно је да сте добри људи!



    Па да кренем редом:

















    А ово је као распоред!?







    ​TO BE CONTINUED...

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Povreda je stvarno previše viđao sam i gore rasporede.

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139

  4. #4
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139






    Као што рекох, терор се наставља! 24х немам ни 1 меч и онда ми спрче 4 за мање од 24х. Ово стварно мора да је баг!?

  5. #5
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Prijavi podršci jedino ti to ostaje.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    E pa ovako da i ja kazem poneku rec... u potpunosti se slazem sa covekom , nema realnosti da se evo vec je trinaesto kolo,to znaci polusezona,meni povredi 11 igraca ... navedite mi jedan klub u istoriji fudbala koji je imao povredjenih 11 igraca na polusezoni a da nije u pitanju avionska nesreca ili tome slicno ... prvi put kada sam batalio da igram top eleven upravo iz tog razloga i izgleda da cu ga bataliti ovaj put mnogo,mnogo ranije .... mislim da nema potrebe da trosim svoje vreme postavljajuci slike kao moj prethodnik ... molim da uvidite da na ovaj nacin samo gubite dobre igrace ... ah da , postovacu odluku svog prethodnika , t.j. vise Vam dinar necu dati dok se ovo ne popravi ... postavicu ustvari samo upravo zavrsenu utakmicu i da pritom napomenem da igram taktiku sa 2 mc a trenutno raspolazem sa 5 igraca koji su na toj poziciji i svi su povredjeni na 4 do 7 dana ....
    ОВО МОРА ДА ЈЕ БАГ!?-smesno-je-vise-i-dosadno-....jpg
    Last edited by Jankovicpavle; 12-01-2013 at 04:09 PM.