Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 27

Thread: problemi sa prodajom igraca

  1. #11
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    imam osnovu...ubili ste mi volju da igram,jer i nisam bas toliko pri parama da kupjem tokene i da ih dajem sad za virtuelni novac,znam da ova igra od kupovanja tokena zivi al nema se...sto se mene tice iskljucite me iz igre

  2. #12
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Adnan Black Kaljic View Post
    imam osnovu...ubili ste mi volju da igram,jer i nisam bas toliko pri parama da kupjem tokene i da ih dajem sad za virtuelni novac,znam da ova igra od kupovanja tokena zivi al nema se...sto se mene tice iskljucite me iz igre
    Pronasao sam brojen propuste u igri, brojne nepravde, ukazivao na mnogo toga sto je lose.... ali ti se zalis na to sto si zbog finansijskih problema ostao bez najboljih igraca i za te finansijske problema krivis igru!? Ocekujes da koristis bonuse za pobedu, da kupujes sve sto pozelis, da gradis max infrastrukturu u roku i sve to bez muke. Sustina je da ti igra omogucava da sve to radis bez kupovine tokena ali ako pravilno vodis tim.

    Pozdrav.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    kad vec imate tolike broje propuste napravite da makar sam mogu da prodajem igrace od 5 zvezdica...POSTO NI TAKO NEMOGU DA PRODAM,nego mi samo rodaje...
    inace moj profil je Adnan Black Kaljic, Klub -FC Partizan pa proverite

  4. #14
    Newbie
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    24
    Quote Originally Posted by Adnan Black Kaljic View Post
    kad vec imate tolike broje propuste napravite da makar sam mogu da prodajem igrace od 5 zvezdica...POSTO NI TAKO NEMOGU DA PRODAM,nego mi samo rodaje...
    inace moj profil je Adnan Black Kaljic, Klub -FC Partizan pa proverite
    hahaha , verovatno si im se zamerio zato sto ti se klub zove FC Partizan , u podrsci rade samo Zvezdasi

    Salim se naravno ... moras uvek voditi racuna o finansijama , nemoj se ljutiti i ja , kada sam igrao prvi put batalio sam na 20 levelu (najvise zbog gubljenja utakmica od ekipa koje nemaju cak ni formaciju a ja sam svaki level imao skoro skautsku ekipu , tako da sam odlucio da prestanem sa lupanjem miseva i tastatura ) ... sada sam opet poceo i 6-ti sam level , mnogo je zanimljivije igrati na pocetku a posle se smori dosta igraca i igrica postaje monotona ... moj ti je savet otvori novi tim i kreni ispocetka a taj koristi samo za skupljanje tokena pa sa njima radi sta znas ...
    Last edited by Jankovicpavle; 01-31-2014 at 04:20 PM.

  5. #15
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    ma i ja se zaboravio da su ovu igru nasi napravili...normalno je da mora imati mita i korupcije i namestaljki

  6. #16
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Ako ne umete da vodite racuna o finansijama onda je do vas ne do igre. Zao mi je.

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    Milane Ja NE MOGU da prodam nijednog igraca...ni onog sa 5 zvezdica ne mogu da prodam?!? i kako da budem u plusu,pa i real i mancester prodavaju igrace da bi imali novca,a ne ja sto igram ovu virtuelnu igru vec skoro 4 god.

  8. #18
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Adnan Black Kaljic View Post
    Milane Ja NE MOGU da prodam nijednog igraca...ni onog sa 5 zvezdica ne mogu da prodam?!? i kako da budem u plusu,pa i real i mancester prodavaju igrace da bi imali novca,a ne ja sto igram ovu virtuelnu igru vec skoro 4 god.
    Pa kako da prodas kad nema ko da ga kupi? Valjda znas koliko igraca ima na najvisem nivou.
    Druga varijanta je da je star i los, a ima boljih na TL, pa je logicno da niko nece da ga kupi.
    Imam 3 tima na najvisem nivou na 3 ralizicta severa.
    Na jednom imam problem sa finansijama ali samo i iskljucivo sam ja kriv zbog toga. Isto tako znam da bez obzira na server i level uvek mozes adekvatno da vodis racuna o finansijama, tako da...

  9. #19
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Pa kako da prodas kad nema ko da ga kupi? Valjda znas koliko igraca ima na najvisem nivou.
    Druga varijanta je da je star i los, a ima boljih na TL, pa je logicno da niko nece da ga kupi.
    Imam 3 tima na najvisem nivou na 3 ralizicta severa.
    Na jednom imam problem sa finansijama ali samo i iskljucivo sam ja kriv zbog toga. Isto tako znam da bez obzira na server i level uvek mozes adekvatno da vodis racuna o finansijama, tako da...
    ahaaa...e sad kako da promenim server???

  10. #20
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Nije moguće promeniti server sa već postojećim timom.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast