Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

Thread: problemi sa prodajom igraca

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1

    problemi sa prodajom igraca

    Nemogu da prodam igraca vec 4-5meseci i non stop sam u krizi i prodaju mi najbolje igrace.da li vredi igrati ili da se izbrise igica jer ovo neide

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Kakav god da je server za problem sa finansijama si iskljucivo ti kriv. Finansije su deo uspesnog vodjenja tima.

    Neki od nacina da izadjes iz krize:
    1. Ne koristi bonuse za pobede.
    2. Prilagodi cenu karata tako da stadion na svakom mecu bude skoro pun.
    3. Pokusaj da kupis slobodne agente (ako ih ima).
    4. Ako ti nije puno daj tokene za igraca iz omladinse skole, pa ga prodaj.
    5. Igraj prijateljske meceve sa takodje prilagodjenom cenom karata.
    6. Nemoj da dodajes skilove igracima vec ih odrzavaj na skil do nove zvezdice kako bi ih lakse prodao na pocetku naredne sezone.
    7. Kad sakupis novac dovodi samo igrace koje bas moras ili ih uopste ne dovodi dok se finansijski ne stabilizijes.
    8. Potrudi se da stignes daleko u takmicenjima jer ti to donosi odatne prihode.

    Pozdrav.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    jos niste odg...

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Na samom pocetku verujem da niko nije imao problema sa prodajom igraca,sto se tice igrice sto vise napredujes bice teze doci do novca za kupovinu igraca,ja sam morao evo vec drugi put da pauziram znaci da zrtvujem sezonu da bih skupio lovu da kao covek kupujem igrace koje ja hocu a ne smece,to je jednostavno politika igrice moras trositi tokene na kupovinu slobodnih igraca preprodavati,sve u svemu treba dosta stpljenja i vremena potrositi uz to i tokena da bi uspesno vodioi dalje svoju ekipu,najvecu ponudu slobodnih igraca imas sredinom sezone,od 7 do 20 kola,tada ih kupuj jer konkurencija nije velika,jedan token i eto para,i cim uzmes odmah prodajes jer par dana pred kraj i par dana nove sezone je ludnica,tada svi kupuju,ja mislim da je to najbolji nacin.

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    jedina igra koju igram skoro 4 godine na fb BEZ PREKIDA...jednostavno nije fer i uvelike razmisljam da prestanem da igram!
    prosto...vratite da mozemo slabije igrace da prodajemo manje rangiranim igracima i to je to..eto para i eto zanimacije i eto elana drugima da nastave da igraju
    nastavite li dalje ovako odose meni najbolji igraci a i ja sa njima.pozz

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    nadam se da cete odg...

  7. #7
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Najkonkretniji odgovor na vaša pitanje možete dobiti na sledećoj adresi:

    Nordeus Support

  8. #8
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Kontaktiranje podrske ce biti samo gubljenje vremena...
    Naime, ne postoji nacin da oni rese vas problem u kratkom roku. Problem sa transfer listom i prodajom igraca je prisutan prilicno dugo i za sada nisu nasli resenje.
    U drugom postu ove teme sam naveo kako da vodite racuna o finansijama.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    13
    upravo me to kontaktiranje podrske vratilo opet na ovu diskusiju...
    opet mi je prodat najbolji igrac....znate kako,Hvala vam ALI NEE HVALA,sto se mene tice da zavrsim ovu sezonu i vise nema igranja,sami krivi!!

  10. #10
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Adnan Black Kaljic View Post
    upravo me to kontaktiranje podrske vratilo opet na ovu diskusiju...
    opet mi je prodat najbolji igrac....znate kako,Hvala vam ALI NEE HVALA,sto se mene tice da zavrsim ovu sezonu i vise nema igranja,sami krivi!!
    Prodavace ti najbolje igrace sve dok ne zavrsis dan u plusu, to je po pravilima igre i sa tim si bio obavestavan preko poruka svakodnevno.

    4 godine igranja je dug period, i sam toliko igram. Bilo je dosta nepravdi u igri, i sada ih ima. Bilo je dosta nelogicnosti, i sada ih ima. Ali, u konkretnoj situaciji nemas nikakvu osnovu da krivis igru...

Page 1 of 3 123 LastLast