trenutno je 17 kolo pa me cisto intersuje posto sam od pocetka sezone do ovog 17 kola imao ukupno 23 ili 24 povredjena igraca(zaboravio sam da slikam nekoliko puta da bih dokumentovao,trenutno imam 17 slika sa povredama to je sa utakmica a sto su se povredjivali na treninzima nemam jer nisam slikao)... naravno podrazumeva se da mi je poneki igrac vec bio po 3-4 puta povredjen , pa samo pitam da li je moguce , razumem da je ovo random ali ajde da uzmemo neki prosek povredjenih igraca u stvarnosti pa da ga dupliramo zbog nordeusa da bi i oni mukice uzeli neki dinara od nas , neverujem da bi neki tim imao toliko povreda , jedino ako je ovaj random ukalkulisao i saobracajne ili avionske nesrece jedino tako bih mogao da opravdam ovakve stvari ... jebes vise ovu igru...naravno da kupujem tokene jer ne bi bio konkurentan ali sam se najezio od ovakvih gluposti ... poceo sam sezonu sa 98 crvenih kofercica a sada imam samo 8 , pritom sam imao 20 igraca a sada imam 14 zato sto mi netrebaju igraci koji ce da mi sede u ambulanti izmedju 5 i 17 dana zbog povreda jebenih tetiva i prepona i lomova nogu ... jos da dodam da uopste ne kidam igrace na treninzima , u svaku utakmicu ulazim sa potpuno oporavljenim timom ,znaci svi imaju minimum 98 energije kada pocne utakmica... samo pitam zbog toga da bih odlucio da li nastavim ovu igru ili ne ... ako je moguce neka neko prosledi ovu poruku nekome ko zeli da unapredi ovu igru ili da batalim ovu zajebanciju ... jebga nije ovo Rome total war vec je fudbal ... znaci ovde nema ubijanja samo da znate ... hvala unapred i bio bih zahvalan da moderator bar postavi like na ovaj tekst da bih znao da ga je neko procitao ... aj pa tako ...