Results 1 to 5 of 5
Like Tree1Likes
  • 1 Post By scekabd

Thread: Nestao novac sa racuna...

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    5

    Nestao novac sa racuna...

    Pozz. Danas se igrala poslednja utakmica u prvenstvu i imao sam na racunu nesto malo ispod 100k novca. Zavrsila se zadnja utakmica i sad mi je stanje -529k. Ovo nije prvi put da mi se to desava, desilo mi se prije 2-3 sezone ista stvar i admini su mi rekli da je to skinuto zbog plata igracima bla bla bla iako mi se svaki dan skida novac sa racuna za plate. Normalno, morao sam da prodam masa igraca da bi pokrio minus i sad treba da ponovo istu stvar da radim??! Prije svega nemam kojeg igraca da prodam jer mi je stanje u timu ovakvo...



    Ili mi sredite ovo i vratite nalog u normalno stanje kakvo i treba da bude ili slobodno obrisite isti. Pozz

  2. #2
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    5
    Evo link od tog istog problema koji sam imao i ranije, znaci nije bilo prije 2-3 sezone vec prije 5 sezona:

    http://forum.topeleven.com/bagovi-i-...tml#post147568

  3. #3
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Javite se podršci da rešite problem:

    Nordeus Support

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    5
    Daj ljudi nemojte da me zezate, odgovor od admina cekam 2 dana a stanje je i dalje na nuli sto se tice i publike na domacem terenu...






    Da se radi o kupovini tokena, isti minut bi dobio odgovor. Stvarno katastrofa! Novac sa racuna mi ide ka da je ne znam sto.
    Vedran Staklenac likes this.

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Postavi sliku finansija da vidimo gde novac ide.
    A publiku nemas jer ocito odredjujes previsoke cene karata.