Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 2 Post By dachimir

Thread: Greska prilikom aukcije

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    4

    Greska prilikom aukcije

    Evo jedan bag, cisto da upozorim, posto sumnjam da mi ima pomoci.
    Za vreme aukcije za jednog igraca na kojoj sam bio jedini kupac, kliknuo sam na dugme PONUDI 30 sekundi pre kraja aukcije, ali nije se registrovala ponuda. Kliknuo sam jos nekoliko puta do isteka vremena, ne videvsi da mi uredno skida tokene za svaki klik, a ne registruje ponudu. Kad je isteklo vreme, nista se nije dogadjalo, samo se odjednom pojavilo obavestenje da sam pobedio na aukciji, ali me igrac kostao mnogo vise! Umesto 90 u nesto miliona, i jednog tokena, potrosio sam desetak tokena i 117 miliona!

    Dakle, obratite paznju dok kupujete na aukcijama, ako se nista ne desi kad ponudite, ipak proverite, mozda je ponuda prosla, a jos bitnije, potrosen token.
    A jos gore, ovde nema screenshota, pa da se prijavi, jer nema sta ni da se slika...
    lespa and Najdox like this.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Have a Problem? - TopEleven Support | TopEleven Support

    Prijavi podršci, kaži im koje je vreme aukcije bilo i msm da ćeš dobiti tokene nazad ako je do njih problem bio

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    4
    A kako i gde da prijavim? Isao sam ovde na forumu na ono "PRIJAVI GRESKU", ali to ne radi. Odgovorim na pitanja, ostavim podatke na kraju i kratak opis ali kaze neuspesno. I tako 3, 4 puta, pa sam odustao.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Evo ti pravi link pa tamo sve lepo ispocetka
    Nordeus Support