Results 1 to 5 of 5
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Milos Somi Dogandzic
  • 1 Post By fejzicb
  • 1 Post By Milos Somi Dogandzic

Thread: Problem sa TopEleven

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2

    Problem sa TopEleven

    " Imam problem sa promenjenim mestima kod svoih igraca, iako sam sacuvao po svojoj zelji.Nakon izlaska iz igre "Top Eleven" svi igraci mi automatski promene mesta na kojima nisu ni bili...
    Najdox likes this.

  2. #2
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Jesi li siguran da prije izlaska iz igre sačuvaš promjene?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2
    Može li meni neko reći više o ovome šta treba da uradim. Naime prije dva dana kad sam ušao na top eleven, raspored utakmica mi nije ok. Utakmica koju sam noć ranije vidio da se igra u 10 ujutro na rasporedu prikazuje u 20 00 uveče, ja domaćin i ništa nisam mijenjao. Drugu mi prikazuje u 3 ujutro. Udjem u 19 30 da pripremim tim ona već zavrsena.

    Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
    Najdox likes this.

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    2
    jesam!
    Najdox likes this.

  5. #5
    Apprentice Najdox's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Bosnia & Herzegovina
    Posts
    195
    Quote Originally Posted by fejzicb View Post
    Može li meni neko reći više o ovome šta treba da uradim. Naime prije dva dana kad sam ušao na top eleven, raspored utakmica mi nije ok. Utakmica koju sam noć ranije vidio da se igra u 10 ujutro na rasporedu prikazuje u 20 00 uveče, ja domaćin i ništa nisam mijenjao. Drugu mi prikazuje u 3 ujutro. Udjem u 19 30 da pripremim tim ona već zavrsena.

    Poslano sa mog SM-G531F koristeći Tapatalk
    Moguće da ti je na uređaju kojeg koristiš podešena "kriva" vremenska zona, u smislu da ti nije postavljeno "srednjoevropsko ljetno vrijeme". Provjeri da li je to toga... Ako je i to uredu, onda ja stvarno ne znam do čega je.

    Quote Originally Posted by Milos Somi Dogandzic View Post
    jesam!
    Ja znam za neke (normalne) slučajeve kada se zadane izmjene u formaciji neće sačuvati.
    Prvi slučaj je kada ti sam ne spremiš promjene u formaciji.
    Drugi slučaj je kada pokušaš 3 minute ili manje prije početka utakmice izvršiti neke promjene u formaciji/taktici.
    Treći slučaj je kada u toku utakmice mjenjaš formaciju/taktiku i ta formacija koju si odabrao za vrijeme utakmice, neće biti sačuvana nakon završetka iste.
    I četvrti slučaj se tiče toka same utakmice, odnosno kada promjeniš formaciju za vrijeme meča, moraš sačekati 30ak sekundi (možda i manje) nakon što sačuvaš te promjene, da bi te izmjene bile uspješno spremljene. U suprotnom, recimo kada bi izvršio određene promjene u postavi (neku izmjenu, rotaciju na pozicijama itd.) i nakon toga iste sekunde napustio uživo utakmicu (izašao iz igre ili na početni "meni"), sve bi se vratilo na staro...

    Ako nije ni do čega od navedenog, vjerovatno se radi o nekom tehničkom problemu...