Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
Like Tree1Likes

Thread: Napredak mladih igraca

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17

    Napredak mladih igraca

    Pozdrav svima
    Treci sam nivo i imam jedan problem. Igrao sam prosle godine top eleven, stigao do 8-og nivoa ali ovako nesto mi se nije desavalo. Mladi igraci mi veoma sporo napreduju. Evo i slike s pocetka sezone, sada sam doveo jos par igraca ali situacija je ista. Pre svega mislim na igrace: Brazales, Hadid, Marovic i jos dva nova mlada koji imaju po 18 godina ali napreduju kao da imaju 30... Jos im je ovde napredak dobar kakav nekad zna da bude, nekad oko 50, a odigraju celu utakmicu. Ima li neko nekakvo objasnjenje?
    Napredak mladih igraca-untitled1.jpg

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Jel možeš da staviš sliku sa cenom koštanja igrača?

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Napredak mladih igraca-cene.jpg
    Evo slike. Pogledaj ovog Rosica, ima 18 godina a posle utakmice napredak mu je oko 50-65.

  4. #4
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Brazales me ne čudi što sporije napreduje jer mu je tržišna cena premala za ikakav napredak. Ovaj Rosić bi trebao da gazi zajedno sa Aguilar-om i eventualno ovaj Zečević. Tržšna cena je ona koja na tim nivoima diriguje napredak igrača. Mada me čudi da ovaj Rosić ide ispod 100.

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Pored trzisne vrednosti i godina i broj zvezdica utice na napredak igraca.
    Ovaj Rosic mora da naprecuje 100-120% nakon meca ako ima 5*.
    Voleo bih da vidim njegov napredak nakon meca pa postavi ako nije problem.

    Inace najtalentovaniji igraci na levelu 3 vrede oko 5 miliona. Trudi se da nadjes takve, jos ako su iz Bot ekipa napredovace izuzetno.
    nsretkovic likes this.

  6. #6
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Ja mislim da mora da podigne nivo intenziteta treninga...pomeri ti na treci nivo pa vidi sta se desava...

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Evo me ljudi sa slikama. Bilo mi je povredjeno 5 igraca pa dok su se oporavili, da se vidi sve lepo. Za izmene nisam radio istezanje pre utakmice pa ne nema napredka. Ali ajde da za ostale kazemo da im je mala cena pa slabije i napreduju. Ali opet Rosic... Inace ne kupujem tokene, svi ovi skauti imaju ocenu 35-36 i kupljeni su pocetkom sezone kad im je falilo samo jedan skil za skauta.
    Napredak mladih igraca-postava.jpg
    Napredak mladih igraca-trening.jpg

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    17
    Kao i na svako pitanje o problemu nema odg. Ok. A koji su ti bot timovi i igraci? Kako da ih prepoznam na transfer listi???

  9. #9
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Vrlo jednostavno to su timovi sa imenima tipa FC Candy AC Sporty i sl.

  10. #10
    Apprentice bojan2143's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Nis, Serbia
    Posts
    215
    Bot igrace imas najcesce ujutru, a timove prepoznajes po imenu, imaju AC ili FC u svom imenu i neki cudan naziv na engleskom (Ac Creepy, Fc Liberty itd) i mnogo su skuplji od ostalih igraca na trnasfer listi.

Page 1 of 2 12 LastLast