Results 1 to 7 of 7
Like Tree3Likes
  • 1 Post By Milan Dj.
  • 1 Post By albikaro
  • 1 Post By nsretkovic

Thread: Da li je ovo Bag ili ja gresim

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29

    Da li je ovo Bag ili ja gresim

    Koliki je bonus poseda lopte za pun stadion valjda 5%. Ja na punom stadionu dobijam 4% jos me razvaljuje krs ekipa bez rezervnih igraca i sa igracem manje. Klasicna sabotaza.
    Da li je ovo Bag ili ja gresim-4%25.jpg

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Posed lopte se ne obracunava polazeci od ukupnog kapaciteta stadiona, vec polazeci od maksimalnog broja navijaca na tom nivou.

    E sad, kakav si bonus dobijao na drugim mecevima sa ovakvom posetom?
    Ako si imao 5% onda je u pitanju bag i to verovatno samo za taj konkretan mec...
    nsretkovic likes this.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Posed lopte se ne obracunava polazeci od ukupnog kapaciteta stadiona, vec polazeci od maksimalnog broja navijaca na tom nivou.

    E sad, kakav si bonus dobijao na drugim mecevima sa ovakvom posetom?
    Ako si imao 5% onda je u pitanju bag i to verovatno samo za taj konkretan mec...
    Za mojih 29 aktivnih sezona i od kad je uveden ovaj bonus znam da sam za pun stadion dobijao uvek +5%. Na svim mecevima od kada imam stadion 260k sam za pun stadion dobijao 5%. Poslednjih nekoliko meceva koje gubim tacnije od 12 domacinstava samo sam na 3 pobedio publika opada ja smanjujem cene karata i dalje opada ja i dalje spustam cene ali jbg. tako je random odredio
    Last edited by albikaro; 04-28-2013 at 08:33 PM.

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    albikaro, treba ti veci stadion jer nije dovoljan ovaj da se napuni da bi imao 5% na posed a i da je u pitanju bag sta ti znaci taj 1% ? :/

  5. #5
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by albikaro View Post
    Za mojih 29 aktivnih sezona i od kad je uveden ovaj bonus znam da sam za pun stadion dobijao uvek +5%. Na svim mecevima od kada imam stadion 260k sam za pun stadion dobijao 5%. Poslednjih nekoliko meceva koje gubim tacnije od 12 domacinstava samo sam na 3 pobedio publika opada ja smanjujem cene karata i dalje opada ja i dalje spustam cene ali jbg. tako je random odredio
    Ako si samo na ovom mecu imao +4% za 260K onda je to bag ali ne tako bitan ako je sada sve ok.
    Poseta opada jer zavisi i od rezultata ekipe i plasmana na tabeli...

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    albikaro, treba ti veci stadion jer nije dovoljan ovaj da se napuni da bi imao 5% na posed a i da je u pitanju bag sta ti znaci taj 1% ? :/
    A kako da nadjem veci stadion kad je maksimalan od 260.000 ? Ne znaci 1% nista kao sto u ovoj aplikaciji nista nije bitno jer je sve random. Poenta je da kad god se pozalim podrsci oni odgovore da je sve precizno proracunato a nista nije precizno.
    Koliki ti to stadion imas ja igram 29 sezona i nisam jos uvek gostovao na vecem stadionu od 260.000
    nsretkovic likes this.

  7. #7
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Epa tebra onda ne znam :/ nisam toliki veliki nivo nisam znao da je najveci 260K. Znaci 100% u pitanju neki bag -.-
    albikaro likes this.