Results 1 to 4 of 4

Thread: Liga Sampiona

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6

    Angry Liga Sampiona

    Trenutno sam 6.nivo a od treceg nivoa ligu sampiona igram sa igracima koji su jedan nivo iznad mene. Naravno da su mi sanse ravne nuli da osvojim to takmicenje i vec sam se zalio podrsci dva puta. Prvi put sam dobio odgovor da ce to biti reseno, a drugi put pre nekoliko dana, da je to dozvoljeno pravilima igre i da je to prilika za mene da postanem bolji menadzer(vredjanje inteligencije). Na sve to dodajte da na serveru nemam ni jednog Srbina, vec Vijetnamce, Tajlandjane, Turke, Indonezane, itd, koji u timu od 20 igraca imaju njih 18 sa specijalnostima. Pitaj boga odakle im toliki tokeni.

  2. #2
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Da, ti si kolateralna steta ove igre.
    Em popunjavas LS veceg nivoa, em ti je transfer lista ocajna (to znam a da nisi ni napisao jer poznajem takav server). Na njemu dominiraju stranci sa ultra timovima, iskljucivo sa skaut liste.
    Sto je najgore pravilima igre jeste propisano da je moguca situacija da timovi sa nizih nivoa popunjavaju Ligu ili LS ukoliko nedostaje dovoljan broj ekipa za formiranje takmiceja.
    Vrlo tesko ces do trofeja a uskoro i do plasmana na visi nivo...

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Pa da, transfer lista je ocajna, to si lepo rekao. Ali ne zato sto nema igraca, ima ih koliko god hoces, ali mi je neshvatljivo da svaki iole bolji igrac zavrsi licitaciju u preko 30 rundi, to onda moze da znaci samo dve stvari, da ili su u tim zemljama tokeni neverovatno jeftini, ili da ljudi znaju kako da hakuju tokene. Jer ako neko ima u timu 20 igraca (svetske klase) , znaci da te igrace nije kupio preko licitacije, nego preko skaut liste. 1 igrac kosta 50 tokena i ko zna koliko kesa, pametnom dovoljno da izracuna koliko mu tokena treba da sastavi tim, i svake sezone tako iznova i iznova. Ovaj Post sam postavio preko nekoliko dana, a niko od moderatora se nije oglasio. Ako ovo nije BAG i STELOVANJE IGRE ja onda ne znam sta je.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Nece ti nikad niko ni odgovoriti..Uzimaju tokene za sve gluposti,ai kad ih pitas nesto sve je u redu..Ne mogu da shvatim da su sada napravili Kup takmicenje da je jace od LP i jos kad sam ih pitao zasto rekli su da se igraci zale da ne mogu da pobjede,pa su sada stavili manji nivoi sa manjim a veci sa vecim,smijesno..Ako je to realni fudbal sta je onda pogresan..Ja isto ne kontam odakle toliki tajladjani,vijetnamci turci,a nikad ni jedan skoro ne prati mec uzivo i opet samo pobjedjuju,imaju timove boli glava a ja ako imam igrace sa 5 zvijezdica to je plafon,a sto je najgore budzet mi nema sansi da je veci od 200 milijona,a imam jednog slovenca koji svake godine pobjedjuje i ligu i kup i LP ima budzet 2Mlrd i igrace sa 3 ili 4 zvijezdice ekstra..Na koji nacin..