Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23
Like Tree17Likes

Thread: Veliki bag

  1. #11
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by salence_10 View Post
    Zaboravih da napomenem da je skoro moj drugar koji je level 13 a prosek kvaliteta mu je 5 zvezda izgubio od neaktivnog igraca koji je igrao bez golmana,(golman dobio crveni u 10.minutu utakmice, naravno nije bilo automatske zamene).
    Moze li slika te situacije. Nikada nisam video da GK dobije crveni karton, cak mislim da je to nemoguce. Ali evo, razuveri me
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Druze moj i sam mozes pogledati statistiku, pogledaj suteve u okvir gola, tvoja ekipa se jednostavno nije najbolje snasla i eto, svakako da sam iskusio ovo jer sam od 13 na tabeli prosle sezone izgubio titulu ..
    Kod bag meceva i da su hteli ne bi se snasli. Igram ovo 3 godine, level sam 40, gledao sam preko 10.000 live meceva, pratio razvoj igre od pocetka, nikada nisam ponovio level, imam 85 trofeja... znam odlicno igru.

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    29
    Nije bas da se slazem da je bag ali random jeste 1.000.000.000%. Prvo meni se redovno pet sezona unazad desava da sam uvek u pet top ekipe i po kvalitetu i na tabeli a poslednja ekipa prvu pobedu, ispostavi se i jedinu izvlaci protiv mene na mom terenu. Slypire sta kazes na to pet sezona mi se ekipa ne snalazi protiv najslabije ekipe na svom terenu, cudno pomalo. Druga stvar kad ste vec prosirili temu redovno gubim od slabije ekipe sa igracem manje i po difoltu opet na svom terenu, opet se ekipa ne snalazi najbolje, opet cudno. Na poslednjih 58 domacinstva u nizu ja nisam pobedio na 38, i to je cudno i opet se ekipa ne snalazi.Trenutno sam najjaci u ligi na drugom mestu i vec imam tri poraza za redom kao domacin i to od skart ekipa kvaliteta 3/4 zvezdica moj prvi tim skaut kvalitet, opet se nisu snasli verovatno. Jedan skrin sam postavio u temi kako ide u majskoj sezoni gde me ekipa sa drasticno malim kvalitetom i vrlo cudnom bunker taktikom pobedila sa vise suta na gol i sa DMC koji je igrao kao DC i bio igrac utakmice a slabiji je po kvalitetu od mojih napadaca za citavih 12Q. SVE OVO SE LEPO ZOVE RANDOM nije nesnalazenje a mislim da nije ni bag vec zele neku neizvesnost takmicenja da docaraju. Moj licni zakljucak sa 30 aktivnih sezona do sada
    Mourinho likes this.

  3. #13
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Nisam jednom izgubio od slabijeg,a sto je najgore izgubim sa 2 igraca vise ali ni to nije fora,fora je sto taj tim koji ima dva igraca manje kada mu se iskljuce ili povrijede igraci pocne da igra ko lud,ja ne mogu sa loptom da se sastavim,naravno izmjena se ne izvrsi jer vecinom igraci ne igraju posto su tajlandjani...Ali to nikad niko nije uzeo da pokusa da uradi nesto po tom pitanju..Zatim dali vam se desavalo da u komentarima dobijete golman vam vratio pogresno loptu nazad i jos primite gol..Pa nikad mi nece biti jasno kako je mogao da vrati nazad i gdje to golman stoji ...

  4. #14
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Eustahije Brzic View Post
    Nisam jednom izgubio od slabijeg,a sto je najgore izgubim sa 2 igraca vise ali ni to nije fora,fora je sto taj tim koji ima dva igraca manje kada mu se iskljuce ili povrijede igraci pocne da igra ko lud,ja ne mogu sa loptom da se sastavim,naravno izmjena se ne izvrsi jer vecinom igraci ne igraju posto su tajlandjani...Ali to nikad niko nije uzeo da pokusa da uradi nesto po tom pitanju..Zatim dali vam se desavalo da u komentarima dobijete golman vam vratio pogresno loptu nazad i jos primite gol..Pa nikad mi nece biti jasno kako je mogao da vrati nazad i gdje to golman stoji ...
    To golman je pogresno vratio loptu nazad se verovatno odnosi na to kada neki igrac sutne i gosa pokusava da odbrani i zakaci loptu ali ne uspe da odbrani gol...

  5. #15
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Po svemu rečenom ostaje nam samo mogućnost da se molimo da protivničkom timu ne budu isključeni igrači, jer u suprotnom gubimo sigurno
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  6. #16
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Да ли је баг утакмица финале купа у којој добијеш црвени картон за прекршај ван шеснаестерца, примиш го из тог слободног ударца, касније ти противнички играчи повреде 2 DMC јер их толико и имаш а добију само 1 жути? Значи судија навијао за слабију екипу

  7. #17
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Molim vas obratite paznju na minut 26 malo prije nego primim gol..komentar je da mi je golman Kirilov pogresno vratio loptu..pa hajde nek mi sad neko objasni gdje to golman moze pogresno vratiti loptu..a ovo nije prvi put da se ovo desava i primam golove..sva sreca sada nisam izgubio ali dosta puta se desavalo da mi to bude presudni gol i izgubim tekmu...Veliki bag-utakmica2.jpg

  8. #18
    Newbie DED@'s Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    37
    pa moze pogresno vratiti loptu,zar nikad nisi video da golman baci protivnickom igracu loptu slucajno ili je pak njegov igrac ne moze dostici. A o sutiranjima u aut da i ne pricam
    Igor Gulic likes this.

  9. #19
    Rookie Igor Gulic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Bavaniste
    Posts
    104
    Quote Originally Posted by Milan Dj. View Post
    Ok iznesi svoje misljenje. Za pocetak mi postavi utakmicu u kojoj ti ovako gubis. Posto kazes da je to draz igre, nadam se da si ga iskusio.
    Shvatices cemu aktivnost kad budes imao 14 aktivnih ekipa u ligi. Sustina je da aktivniji i posveceniji menadzeri u IGRICI treba da imaju korist od toga.
    Takodje, ja na levelu 40 imam malo vise znanja da prepoznam bag zato sam ga i postavio, jer ovo gore jeste bag mec.
    Kad imas znanja objasni rezultat i jos nesto nije jedini koj je tako prosao a imao je i posed i sve ostalo,vise navijaca,mogu postavim ovakvih slika koliko zelis iz prosle sezone sa tim timom sto sam igrao.Inace svi su kao Nemac bili u Ligi Sampiona a ja je osvojio...Ljudi bre i Selta pobedi Real,tu nema sta cudno
    Veliki bag-946212_185427791618660_1794950504_n.jpg
    WELCOME TO THE GROUP MANAGER TOP ELEVEN https://www.facebook.com/groups/583666931657266/

  10. #20
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Ja mislim da se to odnosi na pogresno vracanje lopte nazad u igru od strane golmana iz udarca sa vrata (kada lopta izadje u gol aut). Pa je golman doda protivnickom igracu verovatno.

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast