Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23
Like Tree17Likes

Thread: Veliki bag

  1. #1
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214

    Veliki bag

    U pitanju je sama igra, ona je veliki BAG.
    Evo i zasto...








    Mourinho, dvrlic, SrbIN71 and 1 others like this.

  2. #2
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Ne razumem zasto to odma smatrate kao BAG u igri, recimo mnogo puta se desavalo da neki mnogo jaci tim izgubi od dosta slabijeg tipa Barcelona od Celtic-a i slicno.... ovo je sasvim normalno, naravno svi se iznerviramo jel dosta se daje i tokena i svega ali sta vredi, jednostavno se desava kako u stvarno zivotu tako i na igri koja je radjena po ugledu na stvari zivot ...
    Mex likes this.

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Ne razumem zasto to odma smatrate kao BAG u igri, recimo mnogo puta se desavalo da neki mnogo jaci tim izgubi od dosta slabijeg tipa Barcelona od Celtic-a i slicno.... ovo je sasvim normalno, naravno svi se iznerviramo jel dosta se daje i tokena i svega ali sta vredi, jednostavno se desava kako u stvarno zivotu tako i na igri koja je radjena po ugledu na stvari zivot ...
    Ovde nije Seltik pobedio Barsu neko Ist Stirling.
    Dakle, posvecen menadzer, aktivan, koji vodi racuna o ekipi je porazen na domacem terenu od neaktivne ekipe koja je neuporedivo slabija.
    Nadam se da imas intelekt da shvastis da ovo zasluzuje kritiku i da je ovo BAG.

  4. #4
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Bilo kako bilo, ja sam samo izneo svoje misljenje i nadam se da nemas nista protiv.
    Kritika je kritika, a prijavljivanje BUG-a nesto trece.
    Sto se mene tice ovo je draz ove igre, nije fora da si ti aktivan i pobedjujes sve pred sobom i osvojis svaki trofej, naravno cemu onda tvoja aktivnost? Pa jednostavno je, da nisi aktivan toliko koliko jesi, nebi bio ni na polovini onoga gde si sada...

    Pozdrav c(:

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Ovo po meni uopste ne moze da se poredi sa utakmicom Barselona - Seltik, nego recimo sa Barselona - Donji Srem. E sad, ako u stvarnom svetu Donji Srem moze da pobedi Barsu na Kamp Nou, onda ok!

  6. #6
    Top Emblem Designer Sourcekv's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    34
    Nije ovo bag prijatelju, ovo je fazon da bude malo poput pravih liga, moras bar jednu od slabih da izgubis. Ja imam ubedljivo najjacu ekipu u ligi pa sam 6.

  7. #7
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Slypire View Post
    Bilo kako bilo, ja sam samo izneo svoje misljenje i nadam se da nemas nista protiv.
    Kritika je kritika, a prijavljivanje BUG-a nesto trece.
    Sto se mene tice ovo je draz ove igre, nije fora da si ti aktivan i pobedjujes sve pred sobom i osvojis svaki trofej, naravno cemu onda tvoja aktivnost? Pa jednostavno je, da nisi aktivan toliko koliko jesi, nebi bio ni na polovini onoga gde si sada...

    Pozdrav c(:
    Ok iznesi svoje misljenje. Za pocetak mi postavi utakmicu u kojoj ti ovako gubis. Posto kazes da je to draz igre, nadam se da si ga iskusio.
    Shvatices cemu aktivnost kad budes imao 14 aktivnih ekipa u ligi. Sustina je da aktivniji i posveceniji menadzeri u IGRICI treba da imaju korist od toga.
    Takodje, ja na levelu 40 imam malo vise znanja da prepoznam bag zato sam ga i postavio, jer ovo gore jeste bag mec.

  8. #8
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Quote Originally Posted by Sourcekv View Post
    Nije ovo bag prijatelju, ovo je fazon da bude malo poput pravih liga, moras bar jednu od slabih da izgubis. Ja imam ubedljivo najjacu ekipu u ligi pa sam 6.
    Ovo je jedini neaktivan igrac sa ovako slabim kvalitetom u ligi. Samo je protiv mog tima dao gol i pobedio.
    Klasican bag mec.
    Mourinho likes this.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    Zaboravih da napomenem da je skoro moj drugar koji je level 13 a prosek kvaliteta mu je 5 zvezda izgubio od neaktivnog igraca koji je igrao bez golmana,(golman dobio crveni u 10.minutu utakmice, naravno nije bilo automatske zamene).
    Mourinho likes this.

  10. #10
    Apprentice Slypire's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Petrovaradin
    Posts
    295
    Druze moj i sam mozes pogledati statistiku, pogledaj suteve u okvir gola, tvoja ekipa se jednostavno nije najbolje snasla i eto, svakako da sam iskusio ovo jer sam od 13 na tabeli prosle sezone izgubio titulu ..

Page 1 of 3 123 LastLast