Results 1 to 5 of 5
Like Tree4Likes
  • 2 Post By Shadow
  • 1 Post By Milan Dj.
  • 1 Post By Eustahije Brzic

Thread: S kim sam ja igrao neresenon O.o nzm sta je vise

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Location
    Prokuplje, Serbia
    Posts
    34

    S kim sam ja igrao neresenon O.o nzm sta je vise

    Moj tim:


    Njegov:

    Recite mi dal je moguce da sam njim igrma nereseno 2-2. O.o

    Pa trebao bih da ga osljustim. nzm stvarno.
    Last edited by Milan FC; 05-19-2013 at 12:28 PM.

  2. #2
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Šta da ti kažem buraz sem da nastaviš dalje biće bolje.

  3. #3
    Community Tester
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    214
    Nece biti bolje. Ovo ce stalno da ti se desava, iznova i iznova.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    50
    Dali si ih slucajno pitao dali je utakmica regularna i oni ti mozda odgovorili da je sve u redu i da se ovo zasniva na realnim meceviva..Smijesno..Dali ti se desilo da kad igras u komentarima stoji da ti je golman pogresno vratio loptu nazad i onda jos primis gol..Kada se meni to desi a nije jednom ja ih pitam oni kazu da je sve normalno...Kada imas dvije utakmice isti dan dali ti se desava ako jednu pobjedis da drugu skoro pa 100% gubis..to se meni svaki put desi i kada ih i za to pitam kazu da sam ja ne objektivan jer ne volim da gubim..a nevazno jeli klub slabi od mene ako i se odluceno da izgubim to mi se desi...Ja ne kontam sta ovi administratori rade ali je sve ovo veliko stimanje i unaprijed se zna sta ce biti..Jos ni jednom nisam dobio pravo objasnjenje od njih vec 4 rijeci i to je to..Napravili KUP jaci od Lige Prvaka..utakmice mi pocinju u 5 minuta razlike a kada hoces da promjenis moras platiti tokenima..Toliko ima nepravilnosti da je nevjerovatno...Ako ima neko istih problema nek mi se javi...jer ne mogu da vjerujem da se ovo samo meni desava..

  5. #5
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Milane nisi razmislio o moralu ili kondicji ? Jer ne aktivni menadzeri imaju kondiciju 100% dok mozda ti treniras svoju ekipu i oni imaju 30-40%