Results 1 to 4 of 4

Thread: Osvajanje tokena (Win tokens)

  1. #1
    MOX
    MOX is offline
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2

    Angry Osvajanje tokena (Win tokens)

    Pozdrav svima.
    Imam jedan interesantan problem pa me zanima da li se jos neko susreo sa necim slicnim. Naime, u sekciji Win tokens, kada idem na ponude gde mogu da osvojim tokene ukoliko recimo downloadujem i instaliram neku igricu/aplikaciju, kada krene instalacija, u sred instaliranja browser se ugasi i samim tim ne dobijem tokene a instalacija se zavrsi bez ikakvih problema, sto ume da bude jako iritirajuce. Zanima me da li je to bag mozda smisljena prevara gde je cilj da ja ispunim trazeno a za uzvrat ne dobijem ono sto je obecano.
    Unapred zahvalan menadzer, Mox United-a.

  2. #2
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Pozdrav MOX, dobrodosao na forum. Sto se tice toga, i ja imam slicnih problema, ali gledao sa na YT snimke kako ljudi ispunjavaju takve zadatke i dobiju nagradu. Ja sam do sada samo jednom dobio tokene instalirajuci tako neki program, to je bila jedna igrica i bila je ponuda od 13 T i evo od te igrice sam jos sigurno 20 takvih instalirao i nisam dobio ni token . Mozda probaj da kontaktiras podrsku i vidis u cemu je stvar

  3. #3
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139

  4. #4
    MOX
    MOX is offline
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    2
    Hvala na odgovorima, procitao sam i ovaj tutorial pa cu pokusati da iskoristim neke cake, nadam se da cu uspeti. Pozdrav!