Results 1 to 3 of 3

Thread: Tedavi Puanı

Newbie

Tedavi Puanı

Selam Size Bir Onerim Olcak Ben Suan 5 sevyeye cıktım ve 3 4 seviyeden beri sakatlıklarla bogusuyorum ve 5 seviyede yine hucum hattındakı oyuncularim sakatlandi token yok para - de ama size bi onerim olcak lutfen gunde 5 kisiden 1 hediye gelmesin herkesden ayri ayri gelsin 10 adama tedavi paketi atiyorum 10 adamdan 1 tane geliyor lutfen bunu her kullanıcıdan 1 tane yapılması uygun ve guzel olur cunu sakatlıklar bitmiyor token yokken de oyuncu alınmıyor ve token olsada transfer 3 kat zorlasıyor her level de..

Newbie
    Quote Originally Posted by Kalkan EmRe Yunus View Post
    Selam Size Bir Onerim Olcak Ben Suan 5 sevyeye cıktım ve 3 4 seviyeden beri sakatlıklarla bogusuyorum ve 5 seviyede yine hucum hattındakı oyuncularim sakatlandi token yok para - de ama size bi onerim olcak lutfen gunde 5 kisiden 1 hediye gelmesin herkesden ayri ayri gelsin 10 adama tedavi paketi atiyorum 10 adamdan 1 tane geliyor lutfen bunu her kullanıcıdan 1 tane yapılması uygun ve guzel olur cunu sakatlıklar bitmiyor token yokken de oyuncu alınmıyor ve token olsada transfer 3 kat zorlasıyor her level de..
    burada çok haklısın kardesim.

Newbie
    Katılıyorum. Sakatlanmasınlar diye orta seviyede germe hareketini tercih ediyorum ancak 4 gün üsüt üste orta seviye germe hareketinde adam sakatlanır mı Üstelik en üst seviye antreman sahasına ve araştırma merkezine sahip olmama rağmen germe hareketinde 5-6 günden aşağı sakatlık yok. Üstelik moral ve dinlenme puanları 1er 1er kullanılabilirken tedavi puanları 5 adet. En azından gün bazında 2 ye indirilsin. Ya da bu sakatlık saçmalığına bir çözüm getirilsin
    Last edited by secutery; 11-05-2013 at 08:43 AM.