Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22
Like Tree1Likes

Thread: Taraftar sorunu

Newbie

Question Taraftar sorunu

14.6K Taraftarım Var. 43.000 Kişilik Stadyum, 5000 Araçlık Oto Park ve Diğer Tesislerimde Seviyeme Göre İyi. 3 ncü Seviyeyim Başarılı Bir Kulübüm Var. Yalnız Bilet Fiyatlarını 2 Dolarda Yapsam 6K Seyirci Geliyor, 5 Dolarda Yapsam 6K Geliyor. Bu Konudaki Fikirlerinizi Lütfen Paylaşın.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Okan Sönmez View Post
    14.6K Taraftarım Var. 43.000 Kişilik Stadyum, 5000 Araçlık Oto Park ve Diğer Tesislerimde Seviyeme Göre İyi. 3 ncü Seviyeyim Başarılı Bir Kulübüm Var. Yalnız Bilet Fiyatlarını 2 Dolarda Yapsam 6K Seyirci Geliyor, 5 Dolarda Yapsam 6K Geliyor. Bu Konudaki Fikirlerinizi Lütfen Paylaşın.
    Selamlar efendim;

Taraftar sayınızın stadyumunuz ve otopark büyüklüğünüzden ziyade takımınızın istikrarına ve buna bağlı olarak gelişen sahanızda ki maçlar için bilet fiyatlarını ayarlarken gelir ve izleyici arasındaki dengeyi yakalamanız lazım 2 dolarda yapsanız 5 dolarda yapsanız ortalaması maksimum bu taraftardır.Siz yine bilet fiyatlarını düşük tutmaya devam edin zaten maksimum gelecek olan seyirci bu olması gerekir.

Teşekkürler

Newbie
    Takımım 15 Maçtır Kaybetmiyor. Lig, Şampiyonlar Ligi, Kupa Maçları Dahil 3 Kez Yenildim. Bu Şekilde 14.6K Taraftarım Varken 6K Gelmesi Normal mi Diyosunuz?

Takımım 15 Maçtır Kaybetmiyor. Lig, Şampiyonlar Ligi, Kupa Maçları Dahil 3 Kez Yenildim. Bu Şekilde 14.6K Taraftarım Varken 6K Gelmesi Normal mi Diyosunuz?
    Selamlar Efendim ;

Bunun sorun olduğunu düşünüyorsanız bu sorunun çözümü için sizi destek bölümümüze aktarıyorum

Destek bölümümüze sorununuzu yazın.Yazdıktan sonra Topeleven hesabınız incelenecektir.Emin olun bizlerde sıkıntı yaşamamanızı istiyoruz.Güncelleme ve yenilikler gelecek bunun için sabırlı olmamız gerekiyor.

Destek bölümümüze buradan ulaşabilirsiniz Nordeus Support

Anlayışınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Newbie
    Tamam. Zaten Lig Bitmek Üzere. Umarım Dediğiniz Gibi Olur.

Tamam. Zaten Lig Bitmek Üzere. Umarım Dediğiniz Gibi Olur.
    Selamlar Efendim;

Bu sezon sorununuz düzeldi mi ?

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar Efendim;

Bu sezon sorununuz düzeldi mi ?

İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür ederiz.
    Benim 2 k dan fazla seyircim gelmiyordu..Bildirdim hesabımdaki hatayı giderdiler artık 11k geliyor 40k seyircim olmasına rağmen ama sanırım sınırıda bu.. tabi yine olan bana oldu 4 sezondur 2k seyirci ile oynamış oldum ligde kupada şl de ortalama 160 170 maç oluyor 90 tanesi kendi sahamda gitti onca maçta topa sahip olmalar

Quote Originally Posted by champion View Post
    Benim 2 k dan fazla seyircim gelmiyordu..Bildirdim hesabımdaki hatayı giderdiler artık 11k geliyor 40k seyircim olmasına rağmen ama sanırım sınırıda bu.. tabi yine olan bana oldu 4 sezondur 2k seyirci ile oynamış oldum ligde kupada şl de ortalama 160 170 maç oluyor 90 tanesi kendi sahamda gitti onca maçta topa sahip olmalar
    Düzelmesine sevindim Champion

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Düzelmesine sevindim Champion
    Mersi

Bu konuyla alakalı sorun yaşayan managerler destek bölümümüze buradan ulaşabilirler Nordeus Support

Page 1 of 3 123 LastLast