Results 1 to 9 of 9

Thread: Football Türkçe Forum

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar

Football Türkçe Forum

Selam Menajerler;

Top Eleven " Football Türkçe Forum " bölümümüzde aktif olursanız sevinirim.

Football Türkçe Forum

Newbie
    oyun bazen çok saçmalıyor rahat yenceğin takıma yenilip zor takımları yeniyosun

Quote Originally Posted by moonlife View Post
    oyun bazen çok saçmalıyor rahat yenceğin takıma yenilip zor takımları yeniyosun
    Bu konuyu buradan takip edebilirsin http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bu konuyu buradan takip edebilirsin http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html
    2016 güzel olacak bence

Quote Originally Posted by Cengiz Aslan View Post
    2016 güzel olacak bence
    Evet ben de bu kanaatteyim Top Eleven için yükseliş yılı olabilir.

Newbie
    12 mayısta 86. dk da 3 - 0 maçı kazanırken bağlantı kesildi. gün boyunca 1 maç eksik göründü ertesi gün 2 - 2 berabere ilan edildi. 2 sıraya geriledim. avrupa takımlarının % 5 saldırganlığı veya gücü olan oyuncuları bile iyi maç çıkarabiliyor. bu ne saçmalıktır. top elevenı arkadaşlarım ırkçı diye sildi. haklılar sanırım. ne yapsak boş. ne savunma ne hücum bonusu hiçbirşey değişmiyor. teknik direktörlük oyunu değil artık top eleven. ne yapsam skor değişmiyor.

Quote Originally Posted by cabbar View Post
    12 mayısta 86. dk da 3 - 0 maçı kazanırken bağlantı kesildi. gün boyunca 1 maç eksik göründü ertesi gün 2 - 2 berabere ilan edildi. 2 sıraya geriledim. avrupa takımlarının % 5 saldırganlığı veya gücü olan oyuncuları bile iyi maç çıkarabiliyor. bu ne saçmalıktır. top elevenı arkadaşlarım ırkçı diye sildi. haklılar sanırım. ne yapsak boş. ne savunma ne hücum bonusu hiçbirşey değişmiyor. teknik direktörlük oyunu değil artık top eleven. ne yapsam skor değişmiyor.
    Destek Ekibine bu durumu yazarsanız en doğru sonuç hesabınız incelendikten sonra size dönüş sağlanacaktır.

Destek ekibimize mobilden giriş yapıp menüden "?" kısmından ulaşabilirsiniz.

Newbie
    Ercan kardeşim diğer başlıkta takım dizilişini ve emirlerini ayrıca maçta yaptığın (galibiyet veya mağlubiyet halinde müdehale) değişiklikleri sormuştum ama arada kaynadı.
    yardımcı ol gözünü seveyim, kevgir olduk..

Quote Originally Posted by loko34 View Post
    Ercan kardeşim diğer başlıkta takım dizilişini ve emirlerini ayrıca maçta yaptığın (galibiyet veya mağlubiyet halinde müdehale) değişiklikleri sormuştum ama arada kaynadı.
    yardımcı ol gözünü seveyim, kevgir olduk..
    https://forum.topeleven.com/bilgilen...ahsedeyim.html buradan bakabilirsin