Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
Like Tree1Likes

Thread: Stadyum İnşaatının opsiyonları neler ? Ne yapılması gerekir ?

Rookie

Stadyum İnşaatının opsiyonları neler ? Ne yapılması gerekir ?

Stadyum inşaatı Top Eleven’in önemli bir açısıdır. Öncellikle stadyumun kapasitesini arttırabilirsiniz. Stadyumda beş seviye bulunmaktadır. Eğer daha yüksek seviyeye geçiyorsanız, daha büyük stadyumun kapasitesi olacak. Böylece daha fazla bilet sattırabilirsiniz, daha fazla para kazanabilirsiniz. Koltuklar da gelişebilir. Bölge kalitesi için çim halı çok önemlidir. Eğer daha kalite bölgen varsa ev maçları oynarken oyuncular o kadar yorulmayacak/yaralanmayacak. Her güncelleme ile oyuncularınızın zararları azalacak.
    En sonunda, taraftarlar veya ziyaretciler için maç esnasında skorbordu ve projektörleri tedarik etmeniz lazım. Tüm stadyumunuzu inşaa etmek için en son güncellemelerini yapmanız lazım.

Newbie
    Slm admin, stadyum inşaası oldukça uzun olduğu için bu soruyu size sorma gereksini duydum, oyunda hem stadyum hemde koltuk yukseltmesi mevcut, ilk hedefimiz koltuklarımızı maximum seviyeye çıkartmak mı olmalı yoksa stadyumumuzu mu yukseltmelıyız.Koltuklarımızı arttırdıgımız zaman stadyum ınsaa zamanı 16 gunden 11 gune dustu, bu cok ıyı bır durum ancak, yenı stadyum ınsaa ettıgımız zaman yukseltılmıs olan koltuklarımız da sıfırlanacak mı, yani koltuk yukseltmelerımız mevcut stadyumumuz ıcın mı gecerlı yoksa yapacagımız her yenı stadyum ıcınde gecerlı olacak mı?

Rookie
    koltukların sıfırlanıyo yeni inşa ettiğin stadyumun kapasitesi ne kadarsa o kdar oluyo. koltuk eklemen sadece bi inşaatın yani bi stadyumu yarım yarım yapmak gibi bir şey.

Rookie
    Koltuk inşaası sadece stadyumunuzu yavas yavas gelistirmenizi saglamaktadir. Bunun yerine eger yeterli paraniz varsa direk yeni stadyum insaat etseniz daha iyi olur. Bazen yetersiz para veya stadyumun acilmamamsi durumunda oncelikle kotuk insaati yapar yeterli paraniz olunca veya yeni stadyum acilinca yeni stadyumu daha kisa surede insaat etmis olursunuz.

Newbie
    vermiş oldugunuz bilgiler için admine ve syunus.ates arkadasıma cok tesekkur ederım.

Rookie
    Quote Originally Posted by majestic211 View Post
    vermiş oldugunuz bilgiler için admine ve syunus.ates arkadasıma cok tesekkur ederım.
    rica ederim bi sıkıntın olursa mesaj atarsın yardımcı olurum kardesm.

Newbie
    Koltukla ilgili genelde insanlar yanlis dusunuyorlar;
    Koltuk+stadyum gun ve parasi ile sadece stadyum gun ve parasi birebir ayni ama sen once koltuklari yaptirdigin zaman stadyumun insaatini beklerken evinde macin varsa daha cok seyirci gelecegi icin daha cok para kazaniyorsun.
    Sence hangisi daha mantıklı?

Newbie zevklisohbet's Avatar
    teşekkürler güzel paylaşım

Newbie
    Stadyum um 21k. Lig maçlarında kapasite 6k gözüküyor, federasyon maçlarında 21k gözüküyor,oyunu silip yeniden kurdum, düzelmedi. 3. Seviye deyim. En baştan beri böyle. Yardım lütfen

SM-C7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Newbie
    Quote Originally Posted by volkanerozan5 View Post
    Stadyum um 21k. Lig maçlarında kapasite 6k gözüküyor, federasyon maçlarında 21k gözüküyor,oyunu silip yeniden kurdum, düzelmedi. 3. Seviye deyim. En baştan beri böyle. Yardım lütfen

D

Page 1 of 2 12 LastLast