Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Italia - AC Milan

  1. #11
    Rookie
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    85
    Echipa mea de suflet , dar numai joaca cu stema noua

  2. #12
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by Budau Ciprian View Post
    Nu mai da Berlusconi cu bani e chitra
    Ai dreptate...Sa se lase de .... si sa se apuce de echipa....Cea mai cunoscuta echipa din SERIE A...Forza Rossoneri...

  3. #13
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Victorie la Udinese...2-0 la noi acasa...dubla Menez,rosu ESSIEN...Daca continuam asa,ne apropiem incet-incet de Juventus...

  4. #14
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Victorie la Udinese...2-0 la noi acasa...dubla Menez,rosu ESSIEN...Daca continuam asa,ne apropiem incet-incet de Juventus...
    Nici-o sansa sa-i prindeti Juve joaca in Italia cum joaca Steaua in Romania sau Bayern in Germania.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #15
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nici-o sansa sa-i prindeti Juve joaca in Italia cum joaca Steaua in Romania sau Bayern in Germania.
    așa e...

  6. #16
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Nici-o sansa sa-i prindeti Juve joaca in Italia cum joaca Steaua in Romania sau Bayern in Germania.
    Sa vezi ca pierde Juve titlul anul asta,am o presimtire...Cine castiga campionatul,nu prea ma intereseaza,numai bosorogii de la Juve sa nu-l castige...
    Si sa-l vad pe NTNK ce mai posteaza,sa faca spume...cu echipa lui Juve..
    Plus ca Milanul joaca mai bine anul asta..cu Menez...AS Roma e la 3 pct de Juve...Si la.cum s-a chinuit sa-i bata pe Torino spune multe...
    in Serie A mai sunt multe etape,fi activ si uita-te cum Juve pica in jos...FORZA ROSSONERI...

  7. #17
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Quote Originally Posted by SuperDunk View Post
    Sa vezi ca pierde Juve titlul anul asta,am o presimtire...Cine castiga campionatul,nu prea ma intereseaza,numai bosorogii de la Juve sa nu-l castige...
    Si sa-l vad pe NTNK ce mai posteaza,sa faca spume...cu echipa lui Juve..
    Plus ca Milanul joaca mai bine anul asta..cu Menez...AS Roma e la 3 pct de Juve...Si la.cum s-a chinuit sa-i bata pe Torino spune multe...
    in Serie A mai sunt multe etape,fi activ si uita-te cum Juve pica in jos...FORZA ROSSONERI...
    și eu vreau să ia altcineva , după felul cum ne-au furat ăștia cu echipamentele lor, se vde că-s hoți =))

  8. #18
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Slabut...ar trebui sa ne axam pe Torres-van Ginkel-Honda-Menez-El Shaarawy-Sciglio-Mastour-Diego Lopez etc
    Sa speram la CL
    Locul 7-21 pct in 14 etape
    La 14 pct de Juve(1),11 de AS ROMA(2),si 5 pct de Genoa(3)...Forza Rossoneri

  9. #19
    Champion SuperDunk's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Posts
    2,269
    Sa speram ca va fi mai multa Popularitate pe forumul Roman...Sa nu mai rada altii pe alte forumuri ca a fost creat degeaba...Daca tine-ti cu vreo echipa va rog sa mai postati pe echipa favorita...
    Sa sper ca nu am deranjat pe cineva cu comentariul meu...

  10. #20
    Banned
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    203
    ii si echipa mea favorita din Italia dar un ultimu timp nu a facut prea multe lucruri inafara de obisnuitele transferuri spectaculoase

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast