Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11
Like Tree2Likes

Thread: Spania - Atletico Madrid

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Spania - Atletico Madrid

    Un topic pentru fanii echipei Atletico Madrid, un loc special unde puteţi vorbi despre echipa voastră preferată!




    Stratila Alexandru likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Famous A R R O W's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Neamț
    Posts
    1,005
    Nu cred că-s mulți fani ai lui Atletico pe aici, majoritatea îs Real/Barcelona

  3. #3
    Addicted Stratila Alexandru's Avatar
    Join Date
    Feb 2014
    Location
    Iasi
    Posts
    706
    Quote Originally Posted by A R R O W View Post
    Nu cred că-s mulți fani ai lui Atletico pe aici, majoritatea îs Real/Barcelona
    Sunt si fani Atletico ,adica eu unul apreciez echipa asta si e una dintre favoritele mele

  4. #4
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Righel Serban View Post
    Toti pustii au in cap numai Messi si Ronaldo, cam greu sa ajungi in elita si sa fii popular. Fotbalul s-a transformat intr-o afacere, ma uit aici la zecile case de pariuri care sunt la mine in zona. Fotbalul are farmec si datorita unor echipe gen Atletico, Porto, Leverkusen, Dortmund care au ajuns prin entuziasm sa fie egalele celor care cumpara aproape TOT. E o discutie interminabila, ce spuneti de clasamentul celor de la Deloitte pe anul 2014?

    • 1. Real Madrid: 549.5m (518.9m)

    • 2. Man Utd: 518m (423.8m)

    • 3. Bayern Munich: 487.5m (431.2m)

    • 4. Barcelona: 484.6m (482.6m)

    • 5. Paris Saint Germain; 474.2m (398.8m)

    • 6. Manchester City: 414.4m (316.2m)

    • 7. Chelsea: 387.9m (303.4m)

    • 8. Arsenal: 359.3m (284.3)

    • 9. Liverpool: 305.9m (240.6m)

    • 10. Juventus: 279.4m (272.4m)

    Real ramane pe primul loc, surprinzator avand in vedere ca a ratat orice obiectiv sezonul trecut a revenit Manchester.....
    Ce vrei sa spui prin "a ratat orice obiectiv", cred ca a fost un an mai mult decat bun pt. ei, au pierdut campionatul dar nu-i o crima, au castigat cupa si cl, deci 2/3 trofee majore e mai mult decat destul.


    Dar da iti dau dreptate la faza cu Porto, Benfica, Dortmund, etc.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  5. #5
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Righel Serban View Post
    Probabil ca nu m-am exprimat corespunzator, faceam referire la Manchester Utd. care in ciuda faptului ca a ratat toate obiectivele a revenit pe locul 2 la venituri, peste Barca si Bayern.....
    Cat despre Real, s-au vazut investitiile si clasa lui Carlo Ancelotti care a demonstrat ca exista viata si dupa Mourinho.......
    Mda, transferuri facute aiurea pe sume mari.... Eu sunt fan United si ma uimeste prestatia lor slaba, desi teoretic au transferat cateva nume mari, nu joaca cel mai bun fotbal si nici modul de antrenare al echipei nu ma incanta...

    ROONEY, mijlocas central in spatele lui MATA... porcarie. Tocmai au facut 0-0 cu Cambridge Utd. echipa din liga 4-a...
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    4-0 e un rezultat bun pt. Real Madrid la cum s-a desfasurat meciul dintre RM si AM. Victorie superba cu 4-0 pt. Atletico.

    Stratila Alexandru likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Moderator ModeratorRomania's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Posts
    496
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    4-0 e un rezultat bun pt. Real Madrid la cum s-a desfasurat meciul dintre RM si AM. Victorie superba cu 4-0 pt. Atletico.

    Atletico a taiat elanul celor de la RM



    Learn how to play with us on www.topeleven.info and find out the best informations

  8. #8
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Au trecut de Real in cupa,dupa le-a dat 4-0,eu zic ca la ora asta Atletico sunt peste ei...

  9. #9
    Dreamer Mr.Uzzy's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    Braila
    Posts
    327
    Se pare ca vom avea inca 2 meciuri Atletico-Real in sferturile CL
    De Leverkusen a trecut mai greu,la penalty-uri.

    Dezavantajul este ca returul se joaca la Real,insa asa a fost si in cupa si au trecut destul de usor de ei





  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    63
    Ce meeeeeci facut de atm
    Asa zic si eu ambitie/)

Page 1 of 2 12 LastLast