Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
Like Tree5Likes

Thread: Koja vam je omiljena formacija i zašto?

  1. #1
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149

    Koja vam je omiljena formacija i zašto?

    Moja omiljena je 4-4-1-1, zato što mi pruža mogućnost pokrivanja svih delova terena ravnomerno.
    SrbIN71 likes this.

  2. #2
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Hvala još jednom na velikom odzivu forumaša Nisam očekivao ovako veliku zainteresovanost. Obećavam da više neću praviti ovako popularne teme
    SrbIN71 likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Belgrade
    Posts
    6
    4-4-2 jer nema postave koja odgovara toj ako me razumes, i da li znas ti ili neko drugi kako da postavim odbranu, covek na coveka ili zonski?

  4. #4
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    @Delija ninje 4 4 2 uvek nepobediva Mene je prosle sezone protivnik u ls dobio 2 puta sa 2:1 iaako je bio slabiji igrao je 4 1 4 1 ne postoji formacija koja ce uvek pobedjivati. I 4 1 2 1 2 (uski dijamant) i ona je dobra protiv 4 4 2. Murinjo da odgovorim i tebi omiljena formacija mi je 4 3 2 1 (MC MC MC, AML,AMR ST) trenutno nemam igrace za takvu formaciju pa igram 4 4 2 ili 4 1 4 1 ali dobro valjda ce biti dobre ponude na pocetku sezone pa da krenem sa tom formacijom!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Belgrade
    Posts
    6
    Ja sam dosta igrao 4-3-2-1 i jedne sezone do 1/4 finala i u kupu i u ls sa odličnim igračima a sledeće 1/8 tako da nije previse moćna, inače kakva trebaju podešavanja da budu, to sam pitao.

  6. #6
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Delija View Post
    Ja sam dosta igrao 4-3-2-1 i jedne sezone do 1/4 finala i u kupu i u ls sa odličnim igračima a sledeće 1/8 tako da nije previse moćna, inače kakva trebaju podešavanja da budu, to sam pitao.
    Preporucujem ti markiranje zonski, ako je jak protivnik i ako igras vazan mec normalan mentalitet a ako igras neki laksi mec napadcki

  7. #7
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    @Delija ninje 4 4 2 uvek nepobediva Mene je prosle sezone protivnik u ls dobio 2 puta sa 2:1 iaako je bio slabiji igrao je 4 1 4 1 ne postoji formacija koja ce uvek pobedjivati. I 4 1 2 1 2 (uski dijamant) i ona je dobra protiv 4 4 2. Murinjo da odgovorim i tebi omiljena formacija mi je 4 3 2 1 (MC MC MC, AML,AMR ST) trenutno nemam igrace za takvu formaciju pa igram 4 4 2 ili 4 1 4 1 ali dobro valjda ce biti dobre ponude na pocetku sezone pa da krenem sa tom formacijom!
    Kako postaviš strelice onda za igrače za 4-3-2(AML,AMR)-1?
    Pošto mislim da ta formacija može da se pobedi upravo sa 4-1-2-1-2 uski dijamant?
    nsretkovic likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  8. #8
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Mourinho View Post
    Kako postaviš strelice onda za igrače za 4-3-2(AML,AMR)-1?
    Pošto mislim da ta formacija može da se pobedi upravo sa 4-1-2-1-2 uski dijamant?
    Do sad nisam imao prilike da testiram ali kada ve' 4 5 1 V dobija uski dijamant sto je testirano od strane mnogih menadžera ova formacija se razlikuje od V samo što je DMC pomeren na MC tako da uz dobru odbranu može da razbije uski ja mislim. Inače strelice: plave štoperima i jednom od 3 MC-a uglavnom onom u sredini, AML & AMR & ST crvene i to je to

  9. #9
    Rookie Mourinho's Avatar
    Join Date
    Mar 2013
    Location
    Brdoviti deo Beograda
    Posts
    149
    Aha..ok Možda je probam u nekoj tekmi Hvala..
    nsretkovic likes this.
    Bez ove pesme se ne igra tekma

    http://www.youtube.com/watch?v=d8v2TUQomZU

  10. #10
    Banned
    Join Date
    May 2013
    Location
    Sokobanja, Serbia
    Posts
    139
    Најчешће играм 4-4-2 , 4-5-1 V , 3N-5-2 V , 4-1-3N-2 ... а вечерас против моје омиљене 4-4-2 први пут играм са уским дијамантом, па ћу да видим како ће да се покаже

Page 1 of 2 12 LastLast