Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast
Results 121 to 130 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #121
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    9
    Da slazem se al za 4-5-1 napadac ti mora biti pravi kiler,a formacija leptir ima dobar posjed al relizacija je slaba .Tako da sve ovisi kakve imas igrace na kojoj poziciji,dal je protivnik jaci ili podjednjak to nije bilo navedeno. Namjere su bile dobre

  2. #122
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Quote Originally Posted by djidji View Post
    hvala na odgovoru, ali sutra igram protiv pravog igraca, kako li se ljudi sprdaju sa taktikama

    Attachment 11585
    Samo kroz sredinu!!! Uski dijamant recimo ili 4-3u-3
    Last edited by ezio.auditore; 08-29-2013 at 03:59 PM.

  3. #123
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Samo kroz sredinu!!! Uski dijamant recimo ili 4-3u-3
    A sto on njega moze da ubije po bokovima to nema veze O.o?

    Mislim da je za ovu formaciju najbolje resenje 4 4 2, da je klasican "leptir" ne bi bilo tako, ali ovde je u pitanju formacija sa jednim MC-om
    Last edited by nsretkovic; 08-29-2013 at 04:41 PM.

  4. #124
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    Moje misljenje, koje ne mora da bude tacno , je da su njegova krila jako slaba (po jedna *) da bi napravila neku stetu. Po jedan DL/R ne bi trebalo da imaju vecih problema sa njima. Igranjem kroz sredinu izbacuje DML/R, dominira sredinom terena (naspram samo jednog MC) ima veci posed lopte i priliku da sa 3 ST napravi dobar rezultat

    Naravno uz duzno postovanje prema nsretkovicu koji ipak igra ovo duze od mene - RESPECT!!!

  5. #125
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by ezio.auditore View Post
    Moje misljenje, koje ne mora da bude tacno , je da su njegova krila jako slaba (po jedna *) da bi napravila neku stetu. Po jedan DL/R ne bi trebalo da imaju vecih problema sa njima. Igranjem kroz sredinu izbacuje DML/R, dominira sredinom terena (naspram samo jednog MC) ima veci posed lopte i priliku da sa 3 ST napravi dobar rezultat

    Naravno uz duzno postovanje prema nsretkovicu koji ipak igra ovo duze od mene - RESPECT!!!
    Ma opusteno, igra protiv slabog protivnika, ako ima bar malo jaci tim koji je bar 4* Q pobedu ne bi trebao da dovodi u pitanje naravno ako isprati tekmu

  6. #126
    Newbie djidji's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    Kako napasti protivnicku formaciju-screenshot_1.jpgma pratio i nervirao se. jedva sam izvukao nereseno sa 4-1-4-1 prvo poluvreme a u drugom sam presao na 4-3u-2(aml-amr)-1 i tada sam izjednacio. nema amc. pa cekam sada token da kupim bilo koga jer ga je lik ocistio 6-0 sa uskim dijamantom, ali nemam amc....
    Last edited by djidji; 08-30-2013 at 03:38 PM.

  7. #127
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by djidji View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_1.jpg 
Views:	88 
Size:	32.7 KB 
ID:	11661ma pratio i nervirao se. jedva sam izvukao nereseno sa 4-1-4-1 prvo poluvreme a u drugom sam presao na 4-3u-2(aml-amr)-1 i tada sam izjednacio. nema amc. pa cekam sada token da kupim bilo koga jer ga je lik ocistio 6-0 sa uskim dijamantom, ali nemam amc....
    ti si stvarno ubedjen da ove formacije bas pomazu 100% ? Haha ne, ovde ti je u pitanju faktor srece i kvaliteta, formacija je skoro postala nebitna.

  8. #128
    Newbie djidji's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    pa da batalim onda ovo na vreme, ako je faktor sreće da se okrenem kladionici

    e igram protiv moje taktike i ne znam koja je efikasna pa ako može pomoć

    Kako napasti protivnicku formaciju-screenshot_2.jpg
    Last edited by djidji; 08-30-2013 at 11:00 PM.

  9. #129
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by djidji View Post
    pa da batalim onda ovo na vreme, ako je faktor sreće da se okrenem kladionici

    e igram protiv moje taktike i ne znam koja je efikasna pa ako može pomoć

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_2.jpg 
Views:	79 
Size:	16.8 KB 
ID:	11677
    Prošle sezone sam dobio protivnika koji je igrao tu formaciju igrajući 4-5-1 ravnu, nisam čak ni gledao meč .

  10. #130
    Apprentice
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    213
    U nedoumici sam.
    Igram revans LS protiv lika koji je Q17 (ja sam 15,9). Prvu sam igrao kod kuce, oboje smo gledali mec, sa taktikom 3-3u-2s-2 normalni mentalitet, a on 4-1-4-1. Poveo sam 1:0, on je promenio u 4-4-1-1 ja u 3-5-2V i u 80. min je izjednacio u konacnih 1:1. Sutra igramo revans kod njega, oboje cemo gledati mec sigurno, i gotovo je sigurno da ce on opet da igra istu formaciju.
    Ne bih da igram formacije kao u prvom mecu jer mislim da ce imati vecu prednost i da cu primiti gol zbog samo 3 DC. Odlucio sam da igram 4-5-1V i tu se sad razmisljam. Imam slabog DMC Q11, da li da igram sa njim ili da stavim na njegovu poziciju MC koji je Q14? Koliko gubim zbog toga? Ili da stavim MC na MC sa strelicom dole i tako simuliram DMC???
    A sad mi je palo na pamet da mozda igram i leptira (moju verziju 5-2-2-1 sa strelicama na DL/R posto nemam DML/R) pa da probam na kontre da ga dobijem!? Bitna mi je ova utakmica, jer ako izgram nereseno ili izgubim, mislim da nemam sanse za prolaz :/

Page 13 of 51 FirstFirst ... 3111213141523 ... LastLast