Page 47 of 51 FirstFirst ... 374546474849 ... LastLast
Results 461 to 470 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #461
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nema na čemu.
    A možda da i ti igraš nekom vrstom 451. U zadnje vrijeme koristim 4141 protiv 451V. Nisam imao neku nadmoć, ali nisam ni bio podređen toj formaciji. Koristio sam duga dodavanja protiv jakih protivnika tako da na taj način preskočim njihov gusti vezni red.
    Kontam možda nastaviti sa 3DC-2DML/R-2MC-2AML/R-ST. Sa ovom formacijom sam i došao do polufinala, s' tim da je bilo dobrih, ali i loših utakmica, pa sam morao dosta mijenjati.
    Ako ne bude išlo, razmišljam i o 4DC-2MC-2AMR/L-2ST.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  2. #462
    Dreamer sanhO's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Sarajevo, BiH
    Posts
    387
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    Nema na čemu.
    A možda da i ti igraš nekom vrstom 451. U zadnje vrijeme koristim 4141 protiv 451V. Nisam imao neku nadmoć, ali nisam ni bio podređen toj formaciji. Koristio sam duga dodavanja protiv jakih protivnika tako da na taj način preskočim njihov gusti vezni red.
    Da još malo razbijemo logiku.
    Ipak sam počeo i završio sa 4DC-2MC-2AMR/L-2ST.. Moj tim odlično odigrao, stvarao dosta šansi, na kraju pobjeda od 1:2 i idem u finale Kupa.
    t11_fan likes this.
    Torpedo Sarajevo
    http://forum.topeleven.com/galerija-...-sarajevo.html


    S 44; LVL 43

    League winners: x19
    runners up: x7


    Champions League winners :x5
    runners up: x2


    Super League winner: 1x
    runners up: x1


    Cup winners: x4

    Runners up: x2

    Triple crown: x1

    Hakan Arslan 377 appearances, Juan Cruz Fernandez 352 goals, Leon Benko 247 assists!

  3. #463
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Стефан Глишић
    Preporučio bih ti neku 352 formaciju. Prije 3 dana igrao sam protiv slične formacije, samo je protivnik imao MR umjesto ML-a kako je u tvom slučaju. Igrao sam 3n142 i dobio ga 1-0 kod kuće, gledao sam utakmicu, kvalitetom je bio malo slabiji od mene, imao sam +62% lopte i 22 udarca. Taktika: visoki presing, zonska obrana sa offside zamkom, dodavanje preko oba krila, plave strelice na AMC i 2MC-a, crvena strelica na krilo na strani gdje je protivnik bez krila. Dakle, ako tvoj protivnik nema MR, ti stavi na svog ML-a crvenu strelicu.

    E promenio je malo formaciju tacnije umesto jednog napadaca je stavio DMC , dakle sada igra sa dva napadaca i jednim dmc , jos uvek mu je rupa na desnom krilu. Da li da ostanem pri istoj formaciji i taktici sto si mi napisao ili da menjam nesto ?

  4. #464
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Mislim da bi ga mogao dobit sa klasičnim 352.
    Ex top eleven player


  5. #465
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Odigrao sam onu prvobitnu formaciju sto si mi napisao jer nisam imao dovoljno kvalitetnog treceg MC, pa sam ipak isao sa dva MC i jedan AMC. Pobedio sam 1:0 i prosao u finale tako da ti se zahvaljujem jos jednom! Dominirao sam tokom citavog meca imao i dve stative pa sam se malo pribojavao da ne usledi neka kazna, strepeo do kraja ali sve se dobro zavrsilo, protivnik nije imao ozbiljniju priliku.



    E sada sto se tice finala moj prosecan kvalitet je 71.2 , a protivnikov 71.8 . Njegova dva najkvalitetnija igraca su golman i jedan DC. Igra u sledecoj formaciji : DL DC DC DR - DMC - ML MC MR - AMC - ST . Znaci nesto u fazonu 4-1-3s-1-1. Ako mozes opet detaljno da mi ispises koja taktika bi bila najbolja da je primenim u finalu. Hvala unapred
    t11_fan likes this.

  6. #466
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    Odigrao sam onu prvobitnu formaciju sto si mi napisao jer nisam imao dovoljno kvalitetnog treceg MC, pa sam ipak isao sa dva MC i jedan AMC. Pobedio sam 1:0 i prosao u finale tako da ti se zahvaljujem jos jednom! Dominirao sam tokom citavog meca imao i dve stative pa sam se malo pribojavao da ne usledi neka kazna, strepeo do kraja ali sve se dobro zavrsilo, protivnik nije imao ozbiljniju priliku.



    E sada sto se tice finala moj prosecan kvalitet je 71.2 , a protivnikov 71.8 . Njegova dva najkvalitetnija igraca su golman i jedan DC. Igra u sledecoj formaciji : DL DC DC DR - DMC - ML MC MR - AMC - ST . Znaci nesto u fazonu 4-1-3s-1-1. Ako mozes opet detaljno da mi ispises koja taktika bi bila najbolja da je primenim u finalu. Hvala unapred
    Čestitam na prolasku u finale!

    Takav je bio moj polufinalni ogled, baš je protivnik igrao tu formaciju kakva čeka tebe u finalu.
    Preporučio bih ti 4-3MC-2AMC-ST ili klasični 451, ovisi kakve igrače imaš. Ako te zanimaju ti dvoboji detaljnije, možeš me dodati na facebooku pa ćeš vidjeti u igrici detaljno. Prvi dvoboj sam cijeli pratio, drugi samo u početku.
    Ex top eleven player


  7. #467
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Ajde dodaj me na facebooku ovako mi je ime isto kao u potpisu. Igracu ovom prvom formacijom sto si mi napisao odgovara mi, imam dobra 3 mc posto mi se onaj jedan suspendovani vraca i dva dobra amc. Ispisi mi samo ono ostalo oko taktike, pretpostavljam da trebam da igram normalne napade i kroz sredinu ali mi napisi za kontranapade , ofsajd, markiranje, startovanje itd. ... Inace igram sutra rano ujutru mozda necu moci da gledam :/ Dodaj me u toku dana na fejs pa ces taman videti kakve igrace imam i koja bi formacija najvise odgovarala.

  8. #468
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    Ajde dodaj me na facebooku ovako mi je ime isto kao u potpisu. Igracu ovom prvom formacijom sto si mi napisao odgovara mi, imam dobra 3 mc posto mi se onaj jedan suspendovani vraca i dva dobra amc. Ispisi mi samo ono ostalo oko taktike, pretpostavljam da trebam da igram normalne napade i kroz sredinu ali mi napisi za kontranapade , ofsajd, markiranje, startovanje itd. ... Inace igram sutra rano ujutru mozda necu moci da gledam :/ Dodaj me u toku dana na fejs pa ces taman videti kakve igrace imam i koja bi formacija najvise odgovarala.
    Ne znam dal si dobio poruku ovdje u inbox;
    tražio sam te na facebooku, ima više ljudi s takvim imenom pa nisam znao koji je tvoj profil. Pa da ti ovdje napišem, igraj dodavanje kombinirano (probao sam i kroz sredinu, ali bolje je kombinirano), tvrdi startovi, niski pressing, zonsko markiranje, bez offsajd zamke.
    Ex top eleven player


  9. #469
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Nisam dobio nista u inbox, ajde posalji mi link od tvog fejsa preko pm.


    Ja tebi ne mogu poslati pm jer ti je pun inbox.


    Ajde mozes i ovde jos da mi napises da li da igram na kontranapade i da li da stavljam neke strelice, na primer plave na mc mozda.
    Last edited by Стефан Глишић; 10-15-2015 at 08:04 PM.
    t11_fan likes this.

  10. #470
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Izvinjavam se sto pisem uzastopni post. Odigrano je finale, uspeo sam da stignem da gledam mec. Sto se tice formacije odigrao sam sve kako si rekao samo sam jos stavio da igram na kontranapade i na sva tri MC plave strelice. Prelepom akcijom sam poveo vec u 5. minutu. Uglavnom sam dominirao tokom veceg dela meca, da bi u 50. minutu dobio penal koji je moj igrac koji ujedno ima i specijalnost za penale to rutinski realizovao. Odmah nakon tog gola dobijam u 51. minutu i slobodan udarac, kako sam i tu imao igraca koji ima specijalnost za slobodnjake vrlo brzo sam poveo 3:0. I tako ja mislio dobijam ovo rutinski, prebacio taktiku na odbrambenu i cim sam to uradio u 60. minutu protivnik smanjuje na 3:1. U 90. minutu neki moj debil pravi penal za konacnih 3:2 ( mada je dao treci gol iz slobodnog pa mu oprastam ovu glupost ).


    Sve u svemu zanimljiv mec koji sam dobio i tako osvojio ove sezone LS!


    Jos jednom velika zahvalnost clanu @t11_fan na pomoci oko taktite!
    t11_fan likes this.

Page 47 of 51 FirstFirst ... 374546474849 ... LastLast