Page 18 of 51 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 171 to 180 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #171
    Newbie djidji's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    18
    Dobijeno sa 3 -0 sa 4 -4- 2

    hvala svima

  2. #172
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Pozdrav svima,

    Hteo bih da pitam iskusnije da li je pametno odigrati protiv 4-4-2 sa 4-1-4-1. Proitivnik je inače jači od mene, a utakmica je liga šampiona?

  3. #173
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Sajko View Post
    Pozdrav svima,

    Hteo bih da pitam iskusnije da li je pametno odigrati protiv 4-4-2 sa 4-1-4-1. Proitivnik je inače jači od mene, a utakmica je liga šampiona?
    Naravno da mozes da odigras tako, 4 1 4 1 i 4 5 1 v su "counter" formacije za 4 4 2..srecno!

  4. #174
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    10
    Hvala na savetu. Odigrao sam 1:1 u gostima.
    Nego hteo bih da pitam još nešto iskusnije igrače. Imam dosta problema sa utakmicama u ligi. Kao da mi nešto ne dopušta da dobijem meč u kome sam po svim kriterijumima bolji. Trenutno sam četvrti i očajno prolazim protiv timova iz donjeg dela tabele. Dok ih ovi prvoplasirani timovi lako otresaju ja se mučim i gubim bodove mada jako pazim da su mi i moral i kondicija najbolji mogući, tim je sasvim pristojan, redovno se pridržavam vaših saveta oko formacije i prisutan sam na gotovo svakoj utakmici. Razumem da se ponekad desi da izgubim od lošijeg, tako je i u stvarnom životu, ali ovo je postalo strašno ponižavajuće.
    Ono što me izluđuje jeste da moj tim napravi gomilu prodora, šansi, ima dominaciju, ali se lopta neprestano odbija od protivnikove odbrane koja često ima i po dve zvezdice manje. Prosto više ne znam šta da još preduzmem jer me sve prilično nervira.
    Dešava se čak i da protiv slabijeg imam i po pet prijatelja totalnu dominaciju i opet izvučem tek neki remi, a konkurenti koji su mojeg kvalieta ih otresaju sa po 6:0.
    Kapiram sve, i razumem da to traje neko vreme i da bude neka nepravednost, ali meni je trajalo skoro čitavu prošlu sezonu i evo nastavlja se i ove.
    Molio bih ako neko može da mi pomogne nekim savetima, jer jako volim da igram ovu igru, a mnogo ubija kada se utakmice okončavaju van svake logike u toliko velikom broju.
    Hvala unapred


    Pošto sam iskukao moram još jedno praktično pitanje. Da li neko ima predlog šta bi bilo najbolje protiv ovakvog protivnika

    DC-DC-DC
    DMR DMC DML
    MC-MC-MC
    ST
    Last edited by Sajko; 10-11-2013 at 10:48 AM.

  5. #175
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Pozdrav, ljudi!

    Treba mi vaša pomoć, odnosno savet: igram protiv prenapucanog tipa u LŠ - četvrtfinale, ujutru mi je revanš meč. Tip ima prosečnu jačinu tima 31.8 (bez aluzija molim), naspram moje - 27.9 i igra sledeću strategiju:
    Kako napasti protivnicku formaciju-dinamo.jpg

    Uspeo sam na domaćem terenu da izboksujem 2:2 sa formacijom 4-5-1 ravno, ali u revanšu ne mogu da je igram, jer mi je glavni igrač na sredini terena suspendovan. Da li da odigram 4-4-2 klasično, ili da odigram 4-1-4-1 kao na sledećoj slici:
    Kako napasti protivnicku formaciju-zidi-.jpg

    Ili ako neko ima neki pametan predlog - bio bih više nego zahvalan...

    Hvala unapred i veliki pozdrav!

  6. #176
    Newbie
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    2
    Završeno, prošao sam sa 3:2 dalje, uzdravlje...
    Shadow likes this.

  7. #177
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Iskreno ne sećam se da sam igrao protiv ovakve formacije
    Ali svaka čast na pobedi

  8. #178
    Newbie
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    7
    Imam jedno pitanje. Kako da odigram protiv DR DC DC DC DL ?
    DMC ?
    MR ML ?
    ST ST ?

  9. #179
    Apprentice Zinaid Klicic's Avatar
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    226
    Kako napasti formaciju 3u-1-3s-1-2 ?Inace igram 4-2-3(amlamcamr)-1

  10. #180
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Quote Originally Posted by Zinaid Klicic View Post
    Kako napasti formaciju 3u-1-3s-1-2 ?Inace igram 4-2-3(amlamcamr)-1
    4-4-2 klasika...

Page 18 of 51 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast