Page 50 of 51 FirstFirst ... 4048495051 LastLast
Results 491 to 500 of 509
Like Tree87Likes

Thread: Kako napasti protivnicku formaciju

  1. #491
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Стефан Глишић
    Aj ovako. Pošto ne znam da li je tvoja prva utakmica kod kuće ili u gostima, pretpostavit ću da je kod kuće, a u tom slučaju:
    Formacija 3N151 ili 3N13MC2W1
    Za uzvrat u gostima u slučaju dobrog rezultata iz prve utakmice, zadrži istu formaciju (pod uvjetom da protivnik ne promijeni svoju).
    Ako rezultat iz prve bude negativan, onda u drugoj probaj sa 352V ili 3N142.

    @Top El
    Po mom mišljenju njemu uopće ne trebaju bekovi jer protivnik nema krila u veznom redu, tako da ja ne bih igrao nijednu formaciju s DL, DR ili DML i DMR. Znam da je random moguć, ali kad učiniš sve što ti možeš pa tim izgubi, onda barem znaš da si pokušao.
    Last edited by t11_fan; 11-04-2015 at 03:50 PM.
    Ex top eleven player


  2. #492
    Famous Top El's Avatar
    Join Date
    Feb 2015
    Location
    PETROVARADIN
    Posts
    1,184
    Quote Originally Posted by t11_fan View Post
    @Стефан Глишић
    Aj ovako. Pošto ne znam da li je tvoja prva utakmica kod kuće ili u gostima, pretpostavit ću da je kod kuće, a u tom slučaju:
    Formacija 3N151 ili 3N13MC2W1
    Za uzvrat u gostima u slučaju dobrog rezultata iz prve utakmice, zadrži istu formaciju (pod uvjetom da protivnik ne promijeni svoju).
    Ako rezultat iz prve bude negativan, onda u drugoj probaj sa 352V ili 3N142.

    @Top El
    Po mom mišljenju njemu uopće ne trebaju bekovi jer protivnik nema krila u veznom redu, tako da ja ne bih igrao nijednu formaciju s DL, DR ili DML i DMR. Znam da je random moguć, ali kad učiniš sve što ti možeš pa tim izgubi, onda barem znaš da si pokušao.
    Pa sve mu je jedno kako ce igrati u odbrani bitno je da ima zadnjeg veznog i krila......
    t11_fan likes this.

  3. #493
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    @t11_fan Da,prvu igram kod kuce. Sto se tice ostalog stavicu normalan mentalitet, ukljucene i ofsajd zamku i kontranapade, zonska odbrana, startove normalne, visok presing i napad po krilima. Da li bi menjao tu nesto ?

  4. #494
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    @t11_fan Da,prvu igram kod kuce. Sto se tice ostalog stavicu normalan mentalitet, ukljucene i ofsajd zamku i kontranapade, zonska odbrana, startove normalne, visok presing i napad po krilima. Da li bi menjao tu nesto ?
    Mislim da ti ne trebaju ni offside zamka (jer nema 3ST u napadu) ni kontranapadi (nije kvalitetnom nadmoćniji od tebe tako da bi trebali imati bar ujednačen posjed lopte).
    Ex top eleven player


  5. #495
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    @t11_fan Hvala ti brate prosao sam u polufinale. Prvu utakmicu kod kuce sam dominirao mada je protivnik uspeo da uvalja jedan gol, pobedio sam 3:1. Danas u revansu iste formacije i kod mene i kod njega ali sam brzo primio dva gola, poceo sam da pizdim i da psujem igricu ( ) ali onda u roku od 11 minuta postizem 4 gola i pobedjujem 4:2, ukupan rezultat 7:3
    Top El and t11_fan like this.

  6. #496
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    @t11_fan Hvala ti brate prosao sam u polufinale...
    Nema na čemu, čestitam na polufinalu! Još jedan do finala.
    Ex top eleven player


  7. #497
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Mrzelo me sad da gledam ali sutra ti postavljam formaciju protivnika za polufinale da mi das nove savete Naravno u slucaju da je neka cudna formacija, ako je neka klasicna onda necu postavljati

  8. #498
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    Quote Originally Posted by Стефан Глишић View Post
    Mrzelo me sad da gledam ali sutra ti postavljam formaciju protivnika za polufinale da mi das nove savete Naravno u slucaju da je neka cudna formacija, ako je neka klasicna onda necu postavljati
    Hahahahaha
    Nije mi nikad teško savjetovati, pisao sam dosta komentara na formacije, samo volio bih da bude i više komentara i savjeta, da ne ispadne da sam dežurni savjetnik hahahaha
    Naravno da je interesantnije tražiti načine da se kontriraju neuobičajene, asimetrične formacije, nego npr. 442
    Kad imam vremena, provjerim temu, pa napišem savjet da pomognem koliko mogu.
    Ex top eleven player


  9. #499
    Newbie
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    25


    Prijedlog ?

  10. #500
    Apprentice Стефан Глишић's Avatar
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    152
    Jbg kasno odgovaram ali imao si na prvoj strani predlog za tu formaciju, verovatno ti zato niko i nije odgovorio : 4-1-4-1 ili 4-1-2-1-2 Uski dijamant...

Page 50 of 51 FirstFirst ... 4048495051 LastLast