Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 15 of 15
Like Tree7Likes

Thread: FC Barcelona (Moj drugi tim)

  1. #11
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Dobio sam informaciju od podrške da je FC Barcelona na potpuno novom serveru i da nema nivoa iznad pa zato i nema igrača od 5 zvezdica. Ipak i bez takvih igrača Barca igra odlično sa nekoliko pojačanja koja su dovedena sa 4* a kasnije trenirana do pete zvezdice. Ono što je dobro je to što takvi igrači koji izlaze na TL su veoma skupi i odlično napreduju tako da i nije neki problem to unapređivanje

    Takičenja:

    Liga veoma laka svi neaktivni protivnici sa pomešanim igračima verovatno će biti 26 0 0...

    Liga Šampiona: Tu ima za nijansu boljih ekipa od lige ali i tu je sve smešno, sve nešto od 2* ..

    Kup: E u kupu je pravi izazov, pošto sam pomenuo da nema igrača od 5* na aukcijama ima timova sastavljenih od svih igrača sa skaut liste ! Ima ih 4-5 njih u takmičenju a već u Play-off-u Barcu čeka jedan takav, ne nadamo se nekom rezultatu ali ko zna, uvek ima prostora za iznenadjenja

    Ažuriran je trenutan tim i tabela i ostalo

  2. #12
    Dreamer MrMaxSRB's Avatar
    Join Date
    Apr 2013
    Posts
    415
    Ja sam slucajno naiso na GK 5* na pocetku ove sezone od tada samo ponekad izleti pokoji od 4 *

  3. #13
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by MrMaxSRB View Post
    Ja sam slucajno naiso na GK 5* na pocetku ove sezone od tada samo ponekad izleti pokoji od 4 *
    Tako i meni, ista prica Dok na profilima gde igramo 35 T ligu u svako doba imas igrace od 5*

  4. #14
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Malo smo se smorili u LS :P



    Liga i dalje 10 1 0.

    Ispali smo iz kupa od mnogo jaceg protivnika ali ono sto je obecavajuce je sto je Barsa odlicno igrala protiv istog.

    Trenutan tim:



    S obzirom da je Barcelona na najvecem nivou na serveru (3.) i da nema igraca sa 5* tim je sasvim solidan, ali ipak ima igraca koji imaju sve skaute u ekipi kupljene sa skaut liste, takvih ima 10ak samo u kupu, odakle im sredstva nemam pojma

  5. #15
    Apprentice Vladislav Maksimovic's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    177
    Hrabro grabi napred

Page 2 of 2 FirstFirst 12