Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 26 of 26
Like Tree11Likes

Thread: Cira FC

  1. #21
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Naja pobeda u dosadasnjem toku


    I lepa gol razlika


    Sutra jos jedna tekma mozda ce se i popraviti gol razlika

  2. #22
    Mex
    Mex is offline
    Newbie Mex's Avatar
    Join Date
    Jul 2013
    Posts
    33
    Lijepa gol razlika.
    TEAM SHOWCASE: NK CROATIA

  3. #23
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    gotova sezona.evo nekih mojih najdrazih igraca za ovu sezonu,neki ce verovatno napustiti klub i bice mi zao jel u ovoj sezoni su me odusevili
    AMR - svo vreme igranja u mom klubu je i igrao na toj poziciji,sem u nekim retkim trenucima kada bi zbog nekih povreda morao da ga stavim na poziciju AMC


    AML - svo vreme igranja u mom klubu je i igrao na toj poziciji,sem u nekim retkim trenucima kada bi zbog nekih povreda morao da ga stavim na poziciju AMC

    To su mi ujedno i dva najdraza igraca,zatim imam i jos dva miljenika na poziciji ST


    Naravno sve cestitke i odbrani koja je primila samo 8 golova u ovoj sezoni iako mi se cini da su ta cetvorka iznad terorisali protivnicke ekipe tako da je odbrana u vecini slucajeva bila samo posmatrac

    Taktika kojom sam igrao u 90% utakmica je bila:

    A u onih !0% je bila ovakva i to samo iz razloga sto bi mi bili povredjeni ili AML ili AMR pa bi onda ovaj drugi igrao na poziciji AMC ,mada su i tu davali odlicne rezultate,doduse vise sam voleo taktiku sa tri MC ,ali posto je jedan prodat,bio sam prisiljen na ovu taktiku
    I konacan ishod takve igre je doveo do prvog mesta u prvenstvu i velike gol razlike:
    Last edited by Goran Ciric; 08-24-2013 at 09:33 PM.

  4. #24
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Na startu sezone sam imao slabu postavu pa sam i u kupu i u ligi sampiona ispao relativno brzo i onda se bazirao na ligu sto je dolnelo i lepe rezultate kao sto se i vidi e sad gledam ko je osvojio ligu sampiona i kup i ne verujem ligu s.je drugo mesto osvojio lik koji me izbacio a kup je prvo mesto lik koji me izbacio ,uporedio timove i sada sam dosta jaci od njih jel sam se dogradjivao tokom sezone,pa mi malo zao sto nisam ranije ali predstojece sezone kao i svake sledece jurim sva tri trofeja

  5. #25
    Rookie Goran Ciric's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    51
    Jutros u 2:15 osvojena liga sampiona


    A i u ligi smo postigli dobar rezultat


    S obzirom da na pocetku sezone,kada sam video sada drugo i trece pasiranog nije mi bilo dobro,vec u startu sada drugo plasirani krece sa 4 skaut igraca a ostali imaju 5 * ,dok trece plasirani krece sa 6 skaut igraca i ostai sa 5 * pritom obojica imaju timove u kojima su svi igraci sa specijalnim osobinama,ja startujem sa 5 igraca sa 5* i ostali 4*,pritom u timu imam samo 14 igraca kao i sada na kraju sezone....raspored mi je bio takav da sam njih dvojicu imao jadan za drugim meceve aii sva sreca pri kraju prvog dela sezone...racunao sam da budem 3 i zadovoljan sam,pojacavam tim pravim taktike bijem ko iz topa i prezadovoljan sam postignutim,sto je jako bitno tek pred kraj sezone sam napravio 4 igraca sa po 6*,sto znaci da sam svo vreme igrao sa dosta slabijim timom od njihovog,ali boljom taktikom...i igraci mi igraju bre srcem hahhahahha ,a ne ko nasi klubovi i reprezentacija...ispod casti im je da trce po terenu ..gospoda...iz gore prilozenog se vidi da moze Partizan da bije Barselonu,samo da igraju srcem i da ih vodi srcan trener hahahhah

  6. #26
    Dreamer Svajc's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    416
    Bravo

Page 3 of 3 FirstFirst 123